Stuttgart – Schalke 0:1 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 3:0 (kon.) | Augsburg – Hannover 2:0 (kon.)
Borussia Dortmund
3:0 (1:0)
Bayer Leverkusen
Neděle 20.09.2015, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 5. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou. (19:39:45)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:17.
    Hráči Dortmundu si užili děkovačku se svými fantastickými fanoušky!

Utkání je u konce! Borussia Dortmund pokračuje ve fantastických výkonec a ani po páteém kolem nepoznala přemožitele! Bayer Leverkusen porazila s přehledem 3:0!
    Ve druhé půli navýšil náskok domácích v 58. minutě Kagawa, který se po skvostné kombinaci trefil přesně šajtlí na bližší tyč. Brankový účet uzavřel v 74. minutě z penalty Aubameyang, který potrestal faul Wendella na Gintera.
    Borrusia tak i po pěti odehraných zápasech zůstává stoprocentní a se skore 18:3 a 15 body v zádech vládne společně s Bayernem Mnichov celé soutěži!

90+2

90+2
    Míč z kopačky Çalhanoğlua našel ve vzduchu nejlépe Hummels, který míč odvrátil mimo pokutové území.

90+1
    Ještě uvidíme volný přímý kop pro hosty po faulu na Mehmediho.

90
    Budou se nastavovat 2 minuty!
    89. Tyč po střele Castra

89
    Ještě jedna velká šance domácích! Po sraženém centru Ramose se ke střele dostal Castro, který svůj pokus namířil pouze do levé tyče! Brankář Leno by byl bezmocný, neboť skákal na druhou stranu.

88
    Utkání se už jen dohrává, u míče jsou nyní domácí, kteří pomalu a jistě míří za dalším vítězstvím.

87
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Aubameyang, kterého nahrazuje Castro.

86
    Následoval rohový kop, po kterém se dostal k hlavičce znovu krajní obránce Schmelzer, jenž ale svoji hlavičku poslal nad branku.
    85. Leno zlikvidoval střely Gündoğana a Schmelzera

85
    Skvělý dvojzákrok Lena! Ten nejprve vyrazil střelu Gündoğan na zadní tyč a poté a také dorážku Schmelzera, který tlačil míč po zemi na přední tyč.

84
    Ramos po přihrávce Gintera posunul míč na Kagawu, který se pokusil přelobovat Lena, ovšem míč zamířil mimo tři tyče branky hostujícího celku.

83
    Domácí v pohodě kombinují na obranné polovině a vymýšlejí další cestu směrem k pokutovému území Leverkusenu.