Trnava – Šaľa 0:1 (kon.) | Žilina B – Senec 3:3 (kon.) | Dolný Kubín – Bardejov 1:1 (kon.)
FC Košice – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
3:3 (2:1)
ŠK SFM Senec
sk Neděle 20.09.2015, 10:30MONACObet liga

Je za nami deviate kolo DOXXbet ligy, v ktorom si merali sily MŠK Žilina B – ŠK SFM Senec. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2:1. V druhom polčase sme videli rovnaký počet gólov, no stretnutie skončilo remízou 3:3. O góly v druhom polčase sa postupne postarali 63. Pavelka, 65. Bališ a dorovnávajúci gól priniesol Hancko v 75. minúte, ktorý zároveň pridal svoj druhý gól zápasu. Žilina tak predĺžila šnúru remíz na 5 zápasov. (12:17:13)

90+1

90
    Nadstavuje sa +1 minúta.

89
    Senec hrá momentálne na polovičke Žiliny. Vyzerá to tak, že dnes sa celky rozdelia bratsky.

88
    Hanckovi sa priamy kop nepodaril. Žilina ešte ostala pri lopte ale po dlhom nákope Mandousa lopta opúšťa hraciu plochu.

87
    Libič vidí žltú kartu za držanie šprintujúceho Špaleka.

86
    Špalek nedokázal loptu dostať z krídla na spoluhráčov. Žilina je síce aktívna, no gól nie a nie prísť. Navyše prišiel útočný faul a tak Senec získava cenné sekundy.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tlacháč, prichádza Majštinik.

85
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Bališ, prichádza Libič.

83
    Jánošík ani sériou centrov nenašiel adresáta a tak gól, ktorý by rozhodol o stretnutí stále neprichádza.

82
    Špalek prízemným centrom hľadal Pučeka. Petrovi sa nedokázala prestrčiť loptu do siete a tak si Kostolanský pripisuje ďalší úspešný zákrok.

81
    Kadlec teraz nepresnou príhrávkou mimo hraciu plochu zastavil protiútok svojho tímu.

80
    Jánošíkov center od vlajočky našiel na zadnej tyčke Hancka, ktorý hlavou takmer pridal svoj tretí gól. Kostolanský jeho prichádzajúc hattrick zastavil.

79
    Domáci znovu kvôli nepresnostiam strácajú loptu v blízkosti stredového kruhu. Nepresní sú však aj hostia a tak môže Žilina zahájiť protiútok.

77
    Špalek vidí žltú kartu za nešportové správanie.

77
    Žilina nabudená streleným gólom hrá veľmi aktívne. Momentálne však strata lopty prináša protiútok Senca.

75
    MŠK Žilina B dáva gól!

ŽIlina predsa len využíva nátlak smerom dopredu a dorovnáva. K lopte sa dostal DÁVID HANCKO, ktorý strelou k ľavej tyčke dáva svoj druhý gól stretnutia a dáva možnosť Žiline v dnešnom stretnutí bodovať.

75
    Po kombinácii domácich sa k strele dostal Hancko. Ten mieril tvrdo do rukavíc Kostolanského, no gólmanovi Senca lopta vypadla. Na tú zbiehal Jánošík, no Kostolanský chytá.