Sevilla – Celta Vigo 1:2 (kon.) | La Coruňa – Gijón 2:3 (kon.) | Villarreal – Ath. Bilbao 3:1 (kon.)
Las Palmas – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Barcelona – Levante 4:1 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (1:0)
Athletic Bilbao
Neděle 20.09.2015, 18:15Španělská LaLiga • 4. kolo

Zápas je u konce. Druhá půle již byla jen jednoho týmu a to domácích, jenž si dokázali vytvořit více šancí, vstřelili více gólu a celkově v druhé půli dominovali. Hosté dokázali snížit až v poslední minutě, kdy po zásahu Adurize, alespoň snížili na konečných 3:1. Domácí tak berou tři body a připisují si další cenou výhru, zatímco hosté, ti odchází s prázdnou. (20:13:19)

90+4
    90+3. Aritz ADURIZ - 3:1

90+3
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    ARITZ ADURIZ si naskočil na dobrý centr a hlavičkou snižuje na 3:1. Golman neměl žádnou šanci.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Beňat leží na zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře. Doufejme, že zraněný nebude.

88
    de Marcos dostává za protesty žlutou kartu, tohle bylo zbytečné.

85
    Ne a ne se dostat do nějaké šance. Hráči hostujícího celku se snaží, ale obrana domácích je k ničemu nepouští.

84
    Ruiz se dostal k dorážce, ale svojí ránou trefuje pouze boční síť.

83
    Castillejo však do vápna neposlal vůbec dobrý centr, obrana hostů se ubránila.

82
    Baptistao centroval do vápna, ale jeho pokus byl zablokován na rohový kop.
    80. Léo BAPTISTÃO - 3:0

80
    Villarreal právě vstřelil branku!
    LÉO BAPTISTÃO dostal výbornou přihrávku do vápna a poté již tváří v tvář golmanovi z těžkého úhlu skóruje! 3:0. Výbornou práci odvedl asistující Adrian, jenž Baptista skvělou přihrávkou do této gólovky vyslal.

79
    Aduriz se dostal do dobré pozice a vypálil, jeho rána do horního růžku však gólem nekončí. Areola vytáhl výborný zákrok a tuto gólovku likviduje.

77
    Hosté se snaží, ale obrana domácích zatím pracuje perfektně.

75
    Suarez nabil Sorianovi, jenž poslal na Iraizoza nebezpečnou střelu, ten však zůstal klidný a jeho pokus bez větších problémů chytá.

74
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Leiva, kterého nahradí Suarez.

72
    A mohlo to být 3:0! Baptistao si naskočil na dobrý centr a zakončil hlavou, k jeho smůle však nasměroval míč pouze do břevna soupeřovy branky. Velká škoda pro domácí!

Jan Franek

Branky: 43. B. Soriano, 67. M. Gaspar, 80. Baptistão (Adrián López) – 90+3. Aduriz (San José)

Karty:   24. B. Soriano (VLR), 45+3. Baptistão (VLR), 51. Leiva (VLR), 60. Bailly (VLR) – 11. Laporte (ATB), 49. Gurpegi (ATB), 65. Aduriz (ATB), 88. de Marcos (ATB)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 16:6.
    Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Bailly, V. Ruiz, J. Costa – Leiva (74. Denis Suárez), B. Soriano, Pina, Castillejo – Bakambu (15. Baptistão), Soldado (46. Adrián López).
    Náhradníci: Barbosa – Baptistão, J. dos Santos, Adrián López, Antonio Rukavina, Denis Suárez, Trigueros.

Athletic Bilbao: Iraizoz – de Marcos, Gurpegi, Laporte, Balenziaga – San José, M. Rico (68. Etxebarria) – Aketxe, Eraso (63. Raúl García), Sabin – Sola (62. Aduriz).
    Náhradníci: Herrerín – Aduriz, Etxeita, Raúl García, Lekue, Susaeta, Etxebarria.