Coimbra – Boavista 0:2 (kon.) | União Madeira – Arouca 0:0 (kon.) | Porto – Benfica 1:0 (kon.)
CF União Madeira
0:0 (0:0)
FC Arouca
Neděle 20.09.2015, 17:00 • CD Madeira • Portugalská Primeira Liga • 5. kolo

Viděli jsme utkání, ve kterém gól nepadl. Hra byla vyrovnaná a dominovaly obrany obou mužstev. Co nebylo zblokováno, tak šlo mimo nebo si s tím poradili dobře chytající brankáři.
    Bezbranková remíza je tak naprosto spravedlivým výsledkem, se kterým pravděpodobně budou spokojení všichni. (18:58:34)

90+5

90+4
    Rohový kop odvrátila pozorná obrana a zbývají vteřiny do závěrečného hvizdu sudího Estevese.

90+4
    Nejspíš poslední šanci ke skórování budou mít dnes domácí. Rozehrají rohový kop.

90+2
    Žlutou kartu dostává Joazinho (CF União Madeira).

90
    Rozhodčí se rozhodl nastavit 5 minut. Vzhledem k ošetřování Joaozinha se to dá pochopit.

89
    Maurides vyzkoušel v předposlední minutě střelecké štěstí, ale ani on zatím není tím, kdo dnes změní vývoj utkání.

88
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Zequinha.

87
    Ani Arouca rohový kop nevyužila.

86
    K ničemu ovšem nevedl a naopak podobnou šanci budou mít i hosté.

85
    Rohový kop rozehrají domácí.

83
    Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Edder Farias, přichází Fidalgo.

83
    Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Breitner, přichází Cádiz.

80
    Zápas spěje k logickému vyústění toho, co se na hřišti děje – k bezbrankové remíze. Ale nepředbíhejme, oba týmy mají ještě přes 10 minut, aby vedení strhli na svou stranu.

77
    Kisley po svém příchodu hru svého týmu rozhýbal a dostal se opět ke střele. Tentokrát sice prošla přes obranný val, ale byla nepřesná.

75
    A nový muž na hřišti, kapverďan Kisley se ihned dostal ke střele. Ta byla zblokována pozornou obranu hostí, která už bude chtít udržet čisté konto za každou cenu.