Stuttgart – Schalke 0:1 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 3:0 (kon.) | Augsburg – Hannover 2:0 (kon.)
FC Augsburg
2:0 (2:0)
Hannover 96
Neděle 20.09.2015, 17:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 5. kolo

Je konec zápasu. Domácí zaslouženě vítězí a z dnešního duelu berou tři body. Druhý poločas nebyl tak zajímavý, jako ten předchozí. Hannover se snažil, ale nedokázal si vyprodukovat jedinou šanci. Hosty ale zařízl rozhodčí,protože v 80. minutě měli zahrávat penaltu po ruce jednoho z domácích ve vápně. Nestalo se tak. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:20:20)

90+3

90+2
    A vedoucí tým jej chytře rozehrál nakrátko a drží balón u praporku. O vítězi už je definitivně rozhodnuto.

90+1
    Domácí šli do protiútoku a centr Dong Wona likvidoval Marcelo jen za cenu rohového kopu.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Útočný faul Andreasen, který ostrým způsobem zajel pod nohy Dong-Wona nemohl zůstat bez odezvy. Hostující hráč vidí žlutou kartu.

87
    A zase nic. Erdinc centroval pouze do míst, kde číhal houf bránícíc hráčů. Domácí okamžitě balón odkopli k protější straně hřiště.

86
    Jedna z posledních šancí. Hosté budou rozehrávat volný přímý kop nedaleko rohového praporku.

85
    Volí pomalou a jistou kombinaci. Tímto stylem si jdou pro tři body, protože Hannover už nemá moc času a dát dva góly během necelých pár minut? No uvidíme...

84
    Dobrou práci odvedl Matavž. Ten byl v obležení několika protihráču, nicméně vytěžil pro svůj tým faul a domácí zůstávají u míče.

83
    Střídání na domácí straně. Odstupuje Altintop a na posledních pár minut si zahraje Bracker.

82
    Erdinc sice odcentroval z pravé strany velkého vápna. Jeho pas ale nezamířil na kopačku svých spoluhráčů. Augsburg se osvobozuje odkopem.

81
    To mohl být jeden z rozhodujících momentů zápasu. Hosté se ale nevzdávají a vytvářejí závěrečný nápor.

80
    Měla se pískat penalta proti brance domácích! Sobiech z otočky trefil ruku obránce a přímo před očima rozhodčího. Ten ale nechává hru pokračovat.

78
    Nebezpečná hlavička Matavze. Ten protečoval balón mezi tři tyče a hostující brankař musel v poslední chvíli zareagovat.

77
    Z té nic nevzešlo. Opět zaúřadovala obrana domácích, která přízemní ránu Andreasena zablokovala.

76
    Sakai byl postrčen k zemi. Postaram se o to Ja- Čeol Ku. Přísný zákrok znamená standardní situaci ve prospěch hostů.

75
    Tohle ale domácím může vyhovovat, protože stále vedou o dva góly a Hannoveru se nedaří vyprodukovat nápor, který by vedl k k brance.