Chabarovsk – Jaroslavl 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 0:2 (kon.) | Novokuzněck – Toljatti 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 5:4 (po pr.) | Omsk – Barys 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (0:2 po s.n.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:1 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 6:3 (kon.)
Spartak Moskva – Záhřeb 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
5:4 (0:2, 2:1, 2:1 - 1:0)
Ak Bars Kazaň
Pátek 25.09.2015, 15:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

59:47
    Velká nepříjemnost přichází pro domácí, kteří v závěru zápasu faulují. Viktor Bobrov (SIB) podrazil za brankou Malychina, hosté budou mít k dobru přesilovku, která v případě, že se dočkáme prodloužení, bude velice výhodná.

49:45
    Vladimir Děnisov (KZN) putuje na levici trestů, dvě minuty za vražení na hrazení.

46:40
    Calle Ridderwall (SIB) putuje na trestnou lavici za sekání, hosté budou mít k dispozici přesilovou hru.

36:15
    Dvě minuty se bude hrát se čtyřmi hráči v poli na obou stranách, na trestné lavice usedají Monja a Obuchov.

33:11
    Vůbec první přesilová hra pro domácí tým. Arťom Lukojanov (KAZ) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:14
    Hokejisté Sibiru se ale budou muset vzápětí bránit. Za nedovolené bránění byl vyloučen Viktor Bobrov (SIB)

21:14
    Sergej Gimajev (SIB) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče, přesilová hra pro Kazaň.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 27. Žafjarov (Gubin), 37. Vincour (Roth, Ridderwall), 47. Gubin (Roth), 51. Vincour (Vereščagin, Ridderwall), 64. Ignatovič (Šumakov, Meňšikov) – 1. Azevedo (Rylov, Děnisov), 13. Mirnov (Lukojanov, Děnisov), 36. Lukojanov (Tkačjov, Mirnov), 43. Mirnov (Lukojanov, Tkačjov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Vereščagin, Ibragimov, Roth, Naumov, Ignatovič, Menšikov, Gimajev – Vincour, Ullstrom, Ridderwall – Kopejkin, Bobrov, Monja – Šumakov, Fefelov, Sannikov – Žafjarov, Gubin, Šalunov – Butuzov.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Jaroslavlev) – Zacharčuk, Musin, Jarullin, Rylov, Denisov, Ďaloga, Tokranov – Mirnov, Tkačjov, Lukojanov – Sjögren, Möller, Azevedo – Obuchov, Archipov, Malychin – Gluchov, Michejev, Golubjov.

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Nazarov, Novikov