Villach – Znojmo 4:2 (kon.)
EC Villach SV
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 09.10.2015, 18:00 • Stadthalle Villach • bet-at-home ICE Hockey League • 9. kolo
    JOHNER - 4:2

58:55
    Villach právě vstřelil branku!
    Troufám si tvrdit, že je rozhodnuto. DUSTIN JOHNER posílá puk přes celé hřiště mezi prázdné tyče. Asistence: Stefan Bacher.

57:51
    Nechvátal zůstává na střídačce!

57:51
    A Orli si berou oddechový čas. Čeká na ně vhazování v útočném pásmu.

57:12
    Po faulu Znojma je nařízeno trestné střílení!

55:55
    Obrovská šance! Po střele Štacha od modré čáry se puk odrazil přímo na hůl Fialy, před nímž se odkryla branka domácích. Lamoureux však tuto situaci parádním zákrokem ustál!

54:34
    A plyne z toho přesilovka pro Znojmo. Santorelli (VIL) – 2 minuty za hrubost.
    TOMAS - 3:2

52:03
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo snižuje na rozdíl jediné branky! Dělovka ROMANA TOMASE od modré čáry proletěla až za záda Lamoureuxe. Asistence: Marek Biro.
    Obrovská šance Villachu

50:10
    Tak teď měli znojemští hokejisté štěstí! Štach s Nechvátalem si poradili se třemi unikajícími hráči Villachu. Ani jedna ze dvou střel do branky neprošla.

47:48
    Vyloučen Johner (VIL) – 2 minuty za nedovolené bránění. Šance pro Orly.

Dnešní utkání sleduje 3116 diváků.

37:15
    Přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici usedá Nemčík (ZNO) – 2 minuty za sekání.

33:31
    Další velká šance Znojma! Yellow Horn vybruslil s pukem zpoza branky a snažil se jej dotlačit za Lamoureuxe. Na pomoc mu přispěchal Šedivý, ovšem kotouči se za brankovou čáru nechtělo.
    Šance Jana Lattnera

31:26
    Jan Lattner v samostatném úniku! Znojemský střelec však neměl příliš času, neboť jej dobrusloval domácí obránce, a tak musel z mezikruží hned střílet. Domácí gólman znovu stoprocentní.

30:14
    McBride (VIL) s Yellow Hornem (ZNO si u mantinelu něco vyříkávali. Oba půjdou na trestnou lavici – 2 minuty za hrubost.
    PETRIK - 3:1

26:35
    Domácí celek využívá přesilovou hru. Z velmi těsné vzdálenosti zvyšuje na 3:1 BENJAMIN PETRIK. Asistence: Eric Hunter, Brock McBride.

25:06
    A tresty se nyní udělují na druhé straně. Bača (ZNO) potrestán na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:46
    Ovšem je tu další přesilovka pro Orly. Trest za sekání si odsedí Mühlstein (VSV) – 2 minuty.

19:18
    Orli budou hrát pět na tři. Rozhodčí totiž znovu zvedá ruku nad hlavu. Vyloučen Bacher (VIL) – 2 minuty za sekání.

19:10
    Villach je nyní pod tlakem a má obrovské štěstí! Na Lamoureuxe letělo několik střel v krátkém sledu. Yellow Horn se zblízka neprosazuje a neuspěl ani Pucher.

18:50
    Znojmo si zahraje první přesilovku. Na trestnou lavici usedá Schlacher (VIL) – 2 minuty za krosček.
    KELLY - 2:1

16:52
    Branka je po prohlédnutí videa uznána a domácí tým jde do vedení. Ryan McKiernan nahodil puk z ostrého úhlu před gólmana a MATT KELLY jej tečoval za brankovou čáru. Asistence: Ryan McKiernan a Valentin Leier.

16:52
    Villach docílil branky, ovšem bude se kontrolovat video.

15:48
    Výborný zákrok Patrika Nechvátala proti střele Panceho! Nejlepší gólman ligy proti němu vytáhl lapačku.

13:42
    Stehlík si jel pro přihrávku až do pravého kruhu, ovšem vystřelil těsně nad rakouskou branku.
    PETRIK - 1:1

08:45
    A je vyrovnáno. Podobná akce jako při gólu Orlů. Tentokrát však situace dva na jednoho a BENJAMIN PETRIK prostřelil Nechvátala z krátké vzdálenosti. Asistence: Brock McBride.
    TOMAS - 0:1

07:12
    Znojemští útočníci se dostali do přečíslení tři na jednoho. ROMAN TOMAS si popotáhl přihrávku od Ondřeje Fialy a nízkou střelou otevírá vývoj dnešního zápasu. Asistence: Ondřej Fiala, Peter Pucher.

06:45
    Na druhé straně se dostal k odraženému puku Pucher. Gólman puk vyrazil, ale hosté zůstávají v útočném pásmu.

01:16
    Vyloučen Yellow Horn (ZNO) – 2 minuty za hákování.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 9. Petrik (McBride), 17. Kelly (McKiernan, Leiler), 27. Petrik (Hunter, McBride), 59. Johner (Bacher) – 8. Tomas (Fiala, Pucher), 53. Tomas (Biro)

EC Villach SV: Lamoureux (Herzog) – Unterluggauer, Schlacher, Kelly, McKiernan, Bacher, Mühlstein, Kreuter – Platzer, Mcbride, Petrik – Pance, Johner, Santorelli – Verlič, Hunter, Nageler – Leiler, Alagić, Wohlfahrt – Brunner.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Bača, Nemčík – Tomas, Pucher, Fiala – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Rehuš, Číp – Špaček, Šeda, Novák – Csamangó.

Rozhodčí: Nikolic, Smetana – Johnstone, Kaspar