Magnitogorsk – N.Novgorod 2:1 (1:0 po s.n.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | Ufa – Minsk 4:3 (kon.)
Toljatti – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Jokerit – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
Dinamo Riga
4:3 (1:3, 0:0, 2:0 - 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Pátek 15.01.2016, 18:30 • Arena Riga • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Na shledanou a hezký páteční večer! (21:07:51)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jakub Sedláček (RIG) 47 minut, 19 zákroků, 0 gólů, 100 %

Robert Kousal (NOV) 1+0, 2 střely, čas na ledě 16:20

Právě skončilo utkání mezi Dinamem Riga a Metallurgem Novokuzněck. Po dvou třetinách museli domácí dohánět dvoubrankové manko, avšak díky dvěma trefám Tima Sestita z 51. a 60. minuty dospělo utkání do prodloužení. V něm dokázal rozhodnout Andris Džerinš a Dinamo si tak připíše 2 body do tabulky KHL.

63:03 Andris DŽERINŠ - 4:3

63:03
    Riga právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Domácím se povedl dokonalý obrat zápasu! Hrdinou okamžiku se stává ANDRIS DŽERINŠ, který po přihrávkách Mikse Indsrašise a Guntise Galvinše dává rozhodující gól zápasu. Asistence: Guntis Galvinš, Miks Indrašis.

62:06
    Ani Michajl Plotnikov neprostřelil strážce svatyně lotyšského týmu.

61:25
    I Robert Kousal se pokusil rozhodnout, ale zuby si vylámal na českém brankáři ve službách Dinama.

60:36
    Robert Manuchov vyzkoušel svým pokusem Sedláčka, který konec utkání rázně odmítl.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:24 Tim SESTITO - 3:3

59:24
    A máme vyrovnáno a zápas nejspíše půjde do prodloužení! Rize se podařilo šestatřicet vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnat. Po přihrávce Mikse Indrašise a Gunarse Skvorcovse se prosadil TIM SESTITO, který završuje svůj hattrick v dnešním zápase. Asistence: Gunars Skvorcovs, Miks Indrašis.

59:00
    Střelu Sestita kryje Podjapolskij. Poslední minuta pro Rigu na vyrovnání.

58:18
    Sedláček je na střídačce a domácí to zkouší v 6 lidech v poli.

58:18
    Obrovská příležitost pro Dinamo. Menší trest za hákování dostává Vadim Mitrjakov.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Kaprizov se dostal až k ohrožení Sedláčka. Jeho střela ale domácího brankáře nezaskočila.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 4. Sestito, 51. Sestito (Saulietis, Meija), 60. Sestito (Skvorcovs, Indrašis), 64. Džerinš (Galvinš, Indrašis) – 2. Musin (Mitrjakov), 15. Kousal (Ljamkin), 16. Ščukin (Makarenko)

Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Ševčenko, Galvinš, Sotnieks (C), Cibulskis, Jass, Jerofejevs, Zile – Meija (A), Sestito (A), Saulietis – Indrašis, Džerinš, Skvorcovs – Redlihs, Bičevskis, Toluzakov – Kulda, Běrzinš, Pavlovs
    Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (Karejev)– Manuchov, Fairchild, Ljamkin, Kuklev, Glebov, Nikoljenko, Ščukin, Kapotov – Kaprizov (A), Poliščuk (A), Komaristij – Lebeděv, Kousal, Plotnikov – Romanov (C), Mitrjakov, Musin – Makarenko, Jerďakov, Semjonov

Rozhodčí: Bondar, Konc – Gorděnko, Tomilov