Banská Bystrica – Piešťany 3:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:7 (kon.) | Skalica – Poprad 1:3 (kon.)
Žilina – Martin 1:0 (kon.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:7 (1:1, 1:5, 1:1)
HKM Zvolen
sk Pátek 15.01.2016, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR)

Po vyrovnanej prvej tretine by možno takýto výsledok netipoval nik, ale druhá časť patrila jednoznačne Zvolenu, ktorý kombinačne výborným výkonom domáci tím rozobral. Tretia tretina sa už len dohrávala, škvrnou na zápase je zbytočná sekera Brabenca na Lukáša Nováka, ktorý tak zápas nedohral. (20:25:35)

59:30
    V závere ešte strela J.Juríka po Rehákovej zlej rozohrávke. Inak už ani jeden tím nemal vážnejšiu chuť hrať.

57:44
    Domáci v plnom počte.

57:38
    Strelu Puliša spoza beka Kompas vyrazil.

57:16
    Po návrate hráča z trestnej lavice ešte dohrávajú Zvolenčania presilovku.

56:45
    Strely Drtinu aj Šveca boli tečované pred bránou, puky však po tečoch minuli bránu.

55:44
    Troliga, Dukla, 2 min – seknutie

55:44
    Po strele Reháka od modrej pri dorážke Troliga sekol do brankára, nasledovala aj malá šarvátka.

55:21
    Melichárek nastrelil puk od modrej, ale Baroš chytá dnes veľmi dobre a aj teraz puk chytil.

55:09
    Demiters, Zvolen, 2 min – držanie

54:38
    Dukla sa snaží ešte o kozmetickú úpravu skóre, po strele Ryzáka od modrej zrazil puk Šišovský, ale reflex brankára Baroša udržal puk pred čiarou.

54:28
    Tempo na ľade je už na úrovni rybníka, dohráva sa.

52:51
    Lukáš Novák už po sekere od Brabenca nepokračuje v hre, od druhej tretiny hrá Dukla aj bez Petrovického, ktorý po jednom zo stretov bolestivo schádzal z ľadu.

52:30
    Hlinka dobre videl nabiehajúceho Dlouhého, ale puk v poslednej chvíli pred strelou zblokoval brániaci Klíma.

51:37
    Fanúšikov Dukly potešila aspoň správa, že Veronika Zuzulová vyhrala slalom SP a Petra Vlhová skončila tretia, týmto obom slovenským lyžiarkam gratulujeme aj my.

51:20
    Hostia ubránili dvojnásobné oslabenie, ale nasadenie hráčov na oboch stranách už signalizuje, že o bodoch je rozhodnuté.