NY Islanders – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Vancouver 4:1 (kon.) | Montreal – Chicago 1:2 (kon.)
St. Louis – Carolina 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:4 (po pr.) | Colorado – New Jersey 3:0 (kon.)
Arizona – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)

Richard Pánik (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 10:12

Hostující tým vyhrává o gól a může děkovat brankáři Crawfordovi, protože je to právě on, kdo má velkou zásluhu na výhře.

59:35
    Obrovský tlak domácích na branku soupeře.

58:53
    Domácí vel velkém tlaku, Crawford kryje všechny střely.

58:19
    Plekancova střela neznamená vyrovnání. Domácí hrají v šesti bez brankáře.

58:01
    Poslední dvě minuty, domácí se dostali do postavení mimo hru.

57:30
    Zakázané uvolnění vrací hru do útočného pásma domácích.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině

56:09
    Condon kryje další střeli Chicaga. Čas vymezený pro třetí třetinu se blíží ke svému konci.

55:17
    Domácí nemohou najít recept, jak překonat obranu soupeře. Ta hraje velmi konstantně.

55:01
    Posledních pět minut ve třetí třetině.

54:57
    Condon našel puk dříve, než jej dokázal Panarin zasunout za brankovou čáru.

54:40
    Třetí třetina se dostává do své finální části. Více ze hry mají domácí, kteří se snaží o vyrovnání. Chicago odolává.

54:05
    Komerční přestávka.

53:28
    Crawford přidržel kotouč u bližší tyče. Buly před jeho brankou.

53:07
    Seabrook si nyní připsal velmi dobrý a obětavý obranný zákrok. Brankář hostů zasahovat nemusel.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Byron (Desharnais, Subban) – 9. Toews (Shaw, Keithn), 13. Garbutt (Rozsíval, Pánik)

Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Markov, Petry, Beaulieu, Barberio, Jemelin – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Andrighetto, Galchenyuk, Eller – Byron, Desharnais, Fleischmann – Flynn, Mitchell, Carr
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, Van Riemsdyk, Rozsíval, Scuderi – Hossa, Toews, Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Teravainen, Danault, Desjardins – Garbutt, Rasmussen, Pánik

Rozhodčí: Jackson, Walsh – Driscoll, Galloway