Lipt. Mikuláš – Humenné 5:3 (kon.) | Michalovce – Bardejov 4:3 (po pr.) | Pov. Bystrica – Senica 2:1 (kon.)
Topoľčany – Trnava 3:2 (kon.) | Detva – Prešov 6:3 (kon.) | Nové Zámky – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Topoľčany
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 15.01.2016, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Trnave sa už nepodarilo vyrovnať a Topoľčany si tak pripísali tri veľmi dôležité body. Ďakujeme za pozornosť. (20:24:05)

59:08
    Miroslav Hála odchádza na striedačku, hostia skúsia vyrovnať v power-play.

54:19
    Trnava dala gól!
    MARTIN ČUNDERLÍK strieľa gól v oslabení a hostia tak prehrávajú už len o gól!
    Asistencie: Marek Hronec a Andrej Mrázik.

53:16
    Vzájomné vylúčenie, domáci Martin Mihalik dostáva dve minúty za seknutie a zároveň hosťujúci brankár Miroslav Hála dve minúty za údery.