Lipt. Mikuláš – Humenné 5:3 (kon.) | Michalovce – Bardejov 4:3 (po pr.) | Pov. Bystrica – Senica 2:1 (kon.)
Topoľčany – Trnava 3:2 (kon.) | Detva – Prešov 6:3 (kon.) | Nové Zámky – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 15.01.2016, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (20:14:13)

59:48
    HC Nové Zámky dali gól!
    Je rozhodnuté, BRANISLAV FÁBRY strieľa gól do prázdnej brány.
    Asistencie: Albín Podstavek a Martin Chovan.

59:15
    Spišiaci už hrajú v plnom počte a v poli sa posilnili o ďalšieho hráča, Filip Orčík ostáva na striedačke.

57:14
    Spišská Nová Ves – Lukáš Hamráček – dve minúty za hákovanie.

55:20
    MICHAL HUDEC dva inkasované góly počas jeho oslabení vynahradil presilovkovým gólom, ktorý môže byť rozhodujúci!
    Asistencie: Lukáš Tábi a Igor Bobček.

54:20
    Spišská Nová Ves – Richard Smotrila – dve minúty za hákovanie.

50:55
    Spišská Nová Ves – Jozef Hrubý – dve mintúy za držanie. Po protestoch dostáva tiež osobný trest do konca zápasu za nešportové správanie.

48:32
    Nové Zámky – Andrej Sucharda – dve minúty za držanie.

47:57
    Ani túto presilovku domáci nevyužili na gól.

45:57
    Spišská Nová Ves – Lukáš Hamráček – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

45:17
    Zámčania skvelú príležitosť nevyužili!

45:17
    Spišská Nová Ves – Lukáš Ludányi – nariadené trestné strieľanie po zdržiavaní hry.

42:00
    Spišská Nová Ves – Jozef Ištocy – dve minúty za vrazenie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:53
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Aj túto presilovku hostia využívajú, gól strieľa RICHARD SMOTRILA a je vyrovnané!
    Asistencie: František Koky a Jozef Hrubý.

35:35
    Nové Zámky – Michal Hudec – dve minúty za podrazenie. Zároveň dostáva aj desať minút za nešportové správanie.