Magnitogorsk – N.Novgorod 2:1 (1:0 po s.n.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | Ufa – Minsk 4:3 (kon.)
Toljatti – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Jokerit – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
CSKA Moskva
Pátek 15.01.2016, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

To je z mé strany pro dnešek vše. Přeji hezkyý zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (19:30:42)

Buly: 33-35

Domácí měli ve třetí třetině obrovské příležitosti k navrácení do utkání. Protože jej ale nevyužili, utkání rozhodly obě branky, které padly během prvních pěti minut.

59:10
    Dnešní utkání sleduje 6000 diváků.

57:46
    Oddechový čas pro hosty.

57:26

56:50
    Skóre nyní svým pokusem nemění ani Daniel Sexton.

55:26
    Organizace hry Moskvy se hroutí a důkazem toho je i špatné střídání, díky kterému si domácí zahrajou další dvě minuty ve větším počtu.

54:58

53:04
    Polygalov zazdil jedinenčnou šanci skórovat.

52:58
    Za držení inkasuje Panin 2 minuty na trestné a dává tak soupeři třetí výhodu přesilové hry v této části klání.

52:08
    Podobně jako ve druhé části první třetiny, vidíme i ve druhé části třetí třetiny spíše boj a přetlačovanou než pohledný hokej.

50:08
    CSKA dokázalo vznikající tlak odvrátit a hra je tak vyrovnaná.

48:58
    Domácí se díky dvěma přesilovkám dostli do tempa. Tlak, který momentálně vytváří, je ale spíše platonický.

46:47

45:44
    Zhukov je aktivní i při této přesilovce. Ale Sorochina nepřekonal ani on ani Marek Kvapil.

44:47
    Nešťastné chvíle pro Ožiganova, který si půjde sednout na trestnou, sotva se vrátil do hry. Tentokráte vystřelil puk mezi diváky z obranného pásma, což je považováno za zdržování hry. Domácí tak mají opět šanci přesilové hry.