NY Islanders – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Vancouver 4:1 (kon.) | Montreal – Chicago 1:2 (kon.)
St. Louis – Carolina 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:4 (po pr.) | Colorado – New Jersey 3:0 (kon.)
Arizona – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
Arizona Coyotes
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)
Detroit Red Wings
Pátek 15.01.2016, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký páteční den. (05:57:42)

Dnešní utkání sledovalo 12 014 diváků.
    Detroit na venkovním tripu vyhrál pět ze šesti zápasů.

3. Pavel Dacjuk (DET) 1+2

Kdo sledoval tento duel, tak musí hokejisty Arizony politovat. Detroit nebyl lepším týmem, ale především šťastnějším, protože ještě pár minut před koncem prohrával o dvě branky, ale nakonec slaví výhru v prodloužení.

62:08 Danny DEKEYSER - 2:3

62:08
    Detroit právě vstřelil branku!
    Obrat Detroitu je dokonán! Nejprve se do vyložené šance po krásné individuální akci dostal Larkin, ale se svým pokusem neuspěl. Odražený kotouč ovšem dobruslil, našel na levém kruhu DANNYHO DEKEYSERA a ten přesnou střelou zápěstím tento duel rozhodl! Asistence: Dylan Larkin, Pavel Dacjuk.

61:31
    Prodloužení se hraje tradičně ve vysokém tempu! Domi se natlačil do útočného pásma a našel úplně volného Hanzala, kterého ve vyložené šanci vychytal Mrázek.

61:00
    Abdelkader se dokázal z pravé strany natlačit před branku a trefil tyčku!

60:25
    Arizona kombinovala v útočném pásmu, ale Larkin dokázal kotouč vybojovat na hokejky Red Wings.

60:01

Střely na branku: 27 – 24.

Detroit dokázal ve třetí třetině využít dvě přesilové hry a srovnal na 2:2. O vítězi tedy bude muset rozhodnout prodloužení nebo dokonce samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Sheahan v útočném pásmu v souboji upadl a hosté se dožadují přesilové hry, rozhodčí nechává hru pokračovat.

59:12
    Oba týmy hrají v poslední minutě velmi opatrně, ani jeden nechce udělat osudovou chybu.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 25. Ekman-Larsson (Martinook, Richardson), 39. Doan (Rieder, Boedker) – 52. Dacjuk (Green, Nyquist), 55. Nyquist (Dacjuk, Green), 63. DeKeyser (Larkin, Dacjuk)

Arizona Coyotes: Domingue (Lindback) – Murphy, Ekman-Larrson, Michálek, Dahlbeck, Stone, Grossman – Boedker, Vermette, Domi – Duclair, Hanzal, Rieder – Doan, Richardson, Martinook – Tichonov, Gordon, Chipchura
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Ericsson, Kronwall, Quincey, DeKeyser, Green, Smith – Abdelkader, Zetterberg, Nyquist – Helm, Dacjuk, Tatar – Richards, Sheahan, Larkin – Andersson, Glendening, Jurčo

Diváci: 12 014