L. Mikuláš – Haniska 6:1 (kon.) | Lipany – Bardejov 0:2 (kon.) | Lok. Košice – MFK Zvolen 4:0 (kon.)
R. Sobota – Spiš. N. Ves 0:4 (kon.) | Šamorín – Nové Mesto n/V 1:1 (kon.) | Skalica – Martin 3:2 (kon.)
Svätý Jur – Žilina B 0:1 (kon.) | Nitra – Sereď 2:1 (kon.)
ŠK Odeva Lipany
0:2 (0:2)
Partizán Bardejov
sk Sobota 19.11.2016, 13:00 • ŠK ODEVA LIPANY • MONACObet liga

82
    Žltú kartu dostáva Popovec (ŠK Odeva Lipany).

76
    Žltú kartu dostáva Macej (Partizán Bardejov).

65
    Žltú kartu dostáva Hamuľak (Partizán Bardejov).
    Žltú kartu dostáva Pončák (ŠK Odeva Lipany).

45
    Bardejov dal gól!
    Tesne pred koncom prvého polčasu idú hostia do vedenia o dva góly! Autorom presného zásahu je ĽUBOMÍR IVANKO MACEJ.

37
    Žltú kartu dostáva Góra (Partizán Bardejov).

35
    V 35. minúte zápasu idú hostia do vedenia o jeden gól! Autorom presného zásahu je MICHAL HAMUĽAK.

Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.