Valencia – Zaragoza 2:0 (kon.) | Malaga – Real Betis 4:0 (kon.) | Real Sociedad – Ath. Bilbao 2:0 (kon.)
Sevilla – Barcelona 2:3 (kon.)
Valencia CF
2:0 (1:0)
Real Zaragoza
Sobota 29.09.2012, 16:00 • Estadio de Mestalla, Valencia (ESP) • Španělská LaLiga

Máme za sebou dnešní utkání, ve kterém Valencia porazila Zaragozu v poměru 2:0. Utkání příliš zajímavé nebylo, ale fanoušci Valencie jsou jistě spokojení a ze stadionu odchází s úsměvem na tváři. Valencia hrála dokonce půl hodiny jen v desti hráčích, ale vedení bez problémů udržela, a připisuje si tak důležité tři body. Děkuji za pozornost. (17:51:03)

90+1
    Apoño zahrával volný přímý kop, ale jeho pokus uklidil do náruče připravený Guaita.

90
    Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

87
    V gólovce se ocitl Valdez, který je na hřišti pouhé dvě minuty, ale v souboji jeden na jednoho byl úspěšnější Roberto.

85
    Z hrací plochy odešel Soldado, nahradil ho Valdez.

82
    Žlutou kartu obdržel Soldado.

80
    Valencia se před touto standardní situací dokázala ubránit a odvrátit míč do bezpečí.

80
    Zaragoza bude zahrávat rohový kop.

77
    V šanci se ocitl Guardado, ale ani tentokrát nebyl jeho pokus úspěšný.

75
    Přesnou přihrávku obdržel od Postigy osamocený Abraham, jenž zakončil, ale bohužel pro Zaragozu nepřesně.

74
    Žlutou kartu vyfasoval Sapunaru.

74
    Ke střele se dostal Guardado, který je na hrací ploše tři minuty, ale jeho pokus gólem neskončil.

71
    Střídá také Valencia a z hrací plochy odchází autor dnešního druhého gólu Viera, nahrazuje ho Guardado.

71
    Ze hřiště odchází také Montañés, kterého nahradí Oriol.

71
    Hrací plochu opouští Mari, nahrazuje ho Movilla.

70
    Zaragoza chystá dvojí střídání.

67
    K hlavičce se v pokutovém území dostal Sapunaru, ale Guaita stál přesně v těch místech, kam míč mířil.