PSG – Sochaux 2:0 (kon.) | Ajaccio – Brest 1:0 (kon.) | Nancy – Montpellier 0:2 (kon.)
Troyes – Toulouse 0:2 (kon.) | Évian TG – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Bastia 2:2 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
0:2 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 29.09.2012, 20:00 • Stade Marcel Picot Stade Marcel Picot • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Hráči Montpellieru slaví se svými fanoušky zisk tří bodů, svlékajíc se při tom do půli těla. Nutno podotknout, že za výkon ve druhé půli si vítězství zasloužili. Nejprve se v 67. minutě prosadil Younés Belhanda, poté přidal druhý zářez hostí výstavní ranou Souleymane Camara. Domácí Nancy tak prohrálo pátý zápas v řadě a prodloužilo svoji sérii bez vstřelené branky na 5 zápasů! HSC se prozatím posunul na 12. příčku Ligue 1. S tímto konstatováním se s vámi pro dnešek loučím a budu se těšit na další online přenos. Na shledanou. (22:01:42)

90+4
    V nastavení se nic podstatného nepřihodilo a Montpellier si tak připíše druhou letošní výhru.

90
    Benoit Millot přidal druhé půli 4 minuty.

90
    Montpellier právě vstřelil branku! Další famózní střela, tentokráte z kopačky SOULEYMANEHO CAMARY. Ten si zpracoval na prsa Cabellovo přenesení hry, potáhl si balon a vypálil nártem do levé šibenice z jeho pohledu. Druhou výstavní ranou posílá Montpelllier do dvougólového vedení.

88
    Náznak šance domácích. Karaboué oslovil kolmicí Djamela Bakara. Geoffrey Jourdre byl u míče dřív.

86
    Younes Belhanda je při chuti. Naběhl si s míčem opět na hranici vápna a zamířil po zemi k pravé tyči. Kamerunský brankář si jeho střelu pohlídal.

85
    Belhanda faulován za půlí hřiště.

84
    Hostující brankář teď zahrál na nervy domácích fanoušků. Incidentu předcházel jeho zákrok proti hlavou zahrané malé domů.

83
    Nigerijec Zenke se řítil vstříc dlouhé přihrávce a Geoffrey Jourdremu. Francouzský gólman byl u míče dřív.

82
    Montpellier rozehrál roh na krátko. Výsledek se nedostavil.

80
    Ze hřiště odchází Karim Ait-Fana, jehož vystřídal Emmanuel Herrera.

79
    Nepřesná střela Djamela Bakara.

78
    Souleymane Camara na zteči. Míč před ním zalehnul N'Dy Assembé.

77
    Neskutečný obranný zákrok Chilana Estrady. Po rohovém kopu si na hlavičku naskočil André Luiz. Jeho pokus směřoval přesně k tyči, kde míč akrobaticky vykopnul Marco Estrada a Geoffrey Jourdre k němu přišel jako slepý k houslím.

75
    Domácí zkoušeli vybojovat penaltu. Sudí Benoit Millot zůstává neoblomným.

74
    A do třetice stahuje Jean Fernandez Thomase Manganiho, místo nějž přijde Romain Grange.