PSG – Sochaux 2:0 (kon.) | Ajaccio – Brest 1:0 (kon.) | Nancy – Montpellier 0:2 (kon.)
Troyes – Toulouse 0:2 (kon.) | Évian TG – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Bastia 2:2 (kon.)
AC Ajaccio
1:0 (0:0)
Stade Brestois 29
Sobota 29.09.2012, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Přeji příjemný zbytek večera. (21:52:19)

Je za námi utkání, ve kterém víceméně po celou dobu ovládali vývoj utkání domácí. Skóre se měnilo až v 56. minutě, díky trefě Mostefy. Hosté měli také několik velmi dobrých příležitostí, v prvním poločase trefili tyč, ale branku nedali a tak dnes v Ajacciu prohrávají.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Hráči Brestois postupují do útoku.

88
    Belghazouani dostává za svůj zákrok žlutou kartu.

86
    Domácí se nenechávají dostat pod tlak a dál útočí.

84
    Další šance domácích, tentokráte výborný Thebaux.

82
    Belghazouani pálil, ale jeho pokus v síti neskončil.

79
    Na domácí straně opouští trávník Johan Cavalli a místo něj přichází Paul Bastien Lasne.

78
    Hřiště opouští Eden Ben Basat z celku Brestois a nahrazuje jej Charlison Benschop.

78
    V probíhající 78. minutě uvidíme střídání na obou stranách.

75
    Hosté zdá se nemají dost sil, aby ještě něco s vývojem dnešního utkání udělali. Uvidíme, jestli se v závěrečné čtvrthodince dokáží dostat ještě do nějakého významnějšího náporu.

72
    Andre prověřil brankáře soupeře, ale Thebaux byl připravený.

71
    A střídají také domácí. Trávník opouští Adrian Mutu a místo něj přichází Chahir Belghazouani.

68
    Druhé střídání hostů. Ousmane Coulibaly odchází a nahrazuje jej Kamel Chafni.

65
    V probíhající 65. minutě střílel Ayite, ale jeho pokus mířil mimo bránu.

62
    Ousmane Coulibaly dostává žlutou kartu.

60
    První střídání v dnešním utkání využívají hosté. Bruna Grougiho nahrazuje Jonathan Ayite.