Parma – AC Milán 1:1 (kon.) | Juventus – AS Řím 4:1 (kon.)
4:1 (3:0)
AS Řím
Sobota 29.09.2012, 20:45Italská Serie A

Děkuji za pozornost a nashledanou u dalších zápasů Serie A. (22:40:30)

Šlágr 6. kola italské Serie A končí suveréně pro Juventus. Ten byl v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Rozhodl hlavně první poločas, ve kterém "Stará dáma" udeřila 3x v rozmezí 9 minut. Nejprve se prosadil s přímého kopu Pirlo, poté z penalty Vidal a další branku vsítil Matri. Hosté, kteří hlavně v prvním poločase tahali za kratší konec provazu, se dočkali čestného úspěchu zhruba 20 minut před konecem, kdy se z penalty trefil Osvaldo. V závěru zápasu přidal čtvrtou branku domácích Giovinco. Neporazitelnost Juventusu tak nadále pokračuje.

90+1
    Rozhodčí Rizzoli nastaví 3 minuty.

90
    Juventus právě vstřelil branku!
    Juventus se dostal do rychlého protiútoku. Ten zakončil po přesné přihrávce Barzagliho SEBASTIAN GIOVINCO. Ten si obhodil Stekelenburga a střelou do prázdné brány zvýšil na 4:1!

89
    Bývalý hráč AS Vučinič nyní velmi ostře dohrál Taddeie. Tady se žlutí poprávu.

88
    Pogba se nyní pokusil o technickou střelu. Ta se mezi tři tyče nevešla.

86
    Na lavičce AS je takové ticho, že byste slyšeli spadnou i špendlík na zem.

85
    Ze hřiště odchází De Ceglie, na jeho místo Pogba.

83
    Římané kombinují kolem pokutového území Juventusu.

81
    Vidal fauloval ze zadu Perrottu a vidí zaslouženě žlutou kartu.

79
    Hráči "Giallorossi" jsou teď jak polití živou vodou. Kontaktní branka je opravdu nakopla.

77
    Dalším, kdo opouští dnešní utkání je Marchisio. Místo něj vbíhá na trávník Asamoah.

76
    Ze hřiště odchází Matri. Na jeho místo Giovinco.

74
    Juventus vstřelil gól, ale ten nemůže kvůli ofsajdu platit. Myslím si, že se rozhodčí umávl.

73
    Vučinič donutil Stekelenburga k prvotřídnímu zákroku. Juventus bude kopat rohový kop.

72
    Marchisio vystřelil těsně vedle.

71
    Útočník Matri příliš protestoval u rozhodčího Rizzoli. Ten diskuzi ukončil žlutou kartou.

69
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    Míč si postavil útočník PABLO DANIEL OSVALDO a nemýlil se. Střelou k tyči nedal Buffonovi šanci.

Petr Král

Branky: 11. Pirlo, 16. Vidal (pen.), 19. Matri, 90. Giovinco - 69. Osvaldo (pen.)

Karty:   71. Matri (JUV), 81. Vidal (JUV), 89. Vučinič (JUV) - 10. Taddei (ASR), 15. Castan (ASR), 20. Burdisso (ASR), 27. Balzaretti (ASR)

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Caceres, Vidal, Pirlo, Marchisio (77. Asamoah), De Ceglie (85. Pogba) - Matri (76. Giovinco), Vučinič.
    AS Řím: Stekelenburg - Taddei, Burdisso, Castan, Balzaretti (34. Marquinhos) - Tachtsidis (64. Perrotta), De Rossi, Florenzi - Lamela, Osvaldo, Totti (63. Destro).

Rozhodčí: Nicola Rizzoli