B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 4:1 (kon.) | Prešov – Trnava 2:1 (kon.)
Košice – Žilina 1:1 (kon.) | Ružomberok – Myjava 0:4 (kon.)
MFK Ružomberok
0:4 (0:0)
TJ Spartak Myjava
Sobota 29.09.2012, 18:30 • Štadión MFK RUŽOMBEROK • Niké liga

Poločasové přání, dočkat se ve 2. poločase nějakého gólu, se naplnilo vrchovatě! V podstatě šlo jen o to, že se naplnilo na jiné straně, než se věeobecně očekávalo!

Favorit tohoto utkání, domácí Ružomberok, překvapil jistě títmo výsledkem i experty, kteří se shodují na tom, že tým prochází krizí. Myjava získává veledůležité body v boji o záchranu a jako nováček způsobila doslova šok v Ružomberoku.

Výhru 4:0 neočekávali ani největší optimisté v řadách fanoušků ligového nováčka. Za předvedený výkion ve druhém poločase a za schopnost prosadit se ze standartní situace, si ale hosté body odváží zaslouženě.

Tolik pro dnešek z tohoto on-line přenosu, u dalšího se s vámi těším opět nashledanou! (20:25:56)

90+3
    Myjava právě vstřelila branku!

Dokonáno, hotovo! Debakl domácího týmu a největší senzaci tohoto kola Corgoň ligy, dokonává v nastaveném čase PAVEL KOSÍK, který po průniku do otevřené obrany Ružomberoku s mužem zápasu, Peterem Sládkem, dává čtvrtou branku hostů!

90+1
    Přijatelnou žlutou kartou je potrestán hostující gólman Šulla - zdržování hry.

90+1
    Probíhá první minuta z celkových tří nastavených, domácí již zřejmě rezignovali a utkání se v poklidu dohraje.

90
    Probíhá poslední minuta zápasu, domácí sice zahrávají roh, ale i s touto standartní situací si Myjava poradila.

89
    Blíží se závěr utkání, hosté v pohodě dohrávají a dnes si odvezou výborné 3 body z hřiště favorita!

86
    Zmar provází Ružomberok - další zmařená příležitost Pekara, který, stejně jako v předchozí šanci, překopává Šullovu branku...

85
    Tlak domácích se stupňuje, ale hosté jsou pozorní a v pohodě hrající obrana odvrací útočné pokusy domácích.

83
    Snížit náskok Myjavy mohl Pekar, ale z hranice malého vápna nedokázal trefit branku, míč letí vysoko nad!

78
    Nervozita svazuje domácí čím díl tím víc, nervy na uzdě neudržel domácí Nosek, za faul vidí žlutou kartu a co víc - je nařízen pokutový kop proti domácímu týmu!

79

A je hotovo. Schyluje se k velkému debaklu, který domácí tým již dlouho zřejmě nezažil! Hosté se prosazují z penalty, kterou proměnil PETER SLÁDEK a dává tak již druhou branku v tomto utkání!

77
    Domácím se nedaří prolomit obrannou hráz v pohodě hrajících hostů.

75
    Ružomberok využívá poslední možnosti střídání, Serečina nahradil na hřišti Almaský. Smazat dvoubrankový náskok hostů však bude hodně těžký úkol!

73

Další rána pro domácí Ružomberok! Hosté se opět prosazují po standartní situaci, kdy se hlavičkou trefil ROMAN ČASTULÍN! Český brankář Lukáš Zich byl na tuto výborně umístěnou hlavičku krátký.

69
    Do hry domácích borců se s přibývajícím časem vkrádá nervozita, důkazem je zkažená přihrávka při rozehrávce.

67
    Tlak domácích se dá očekávat, jen to bude chtít trochu více štěstí a přesnosti v zakončení.

65
    Reakce domácí lavičky je jasná, ze hry stahují Kotoru a na hřiště přichází Pekar.

65

A pozor! Hosté se přece jenom prosazují a překonávají domácí obranu z rohového kopu, když se výbornou střelou z hranice vápna prosazuje PETER SLÁDEK!

63
    Na hřišti konečně vidíme nějaké šance, největší měl domácí Serečin, ale spolehlivý Šulla chytá!