Ústí n. L. – HFK Olomouc 0:0 (kon.) | Most – Sokolov 0:3 (kon.) | Vlašim – Znojmo 0:3 (kon.)
Opava – Karviná 1:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
0:3 (0:2)
FK Baník Sokolov
Sobota 29.09.2012, 15:30 • Fotbalový stadion Josefa Masopusta (Most) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Domácí hráči si svým výkonem sami zavařili, když v prvním poločase předvedli velice špatný výkon a navíc chyboval brankář Belaň. Ve druhé půli sice Mostečtí srdnatě bojovali, ale jakoby na kvalitní defenzívu Západočechů nemohli najít recept. Poslední naději v 59. minutě pohřbil Dvořák, a tak si Sokolovští dnes po zásluze odvážejí tři body ze stadionu Josefa Masopusta. Na počtenou příště! (17:26:42)

90+1
    Schutův přímý kop končí daleko za hranicí autové čáry.

90
    Nastavovat se bude 1 minuta.

89
    Nobst teď přihrával naslepo na Duvnjaka, ten stál ale jinde, než se Nobst domníval.

87
    Hřiště fotbalového stadionu Josefa Masopusta opustil také Dvořák, za kterého již nastoupil Bereczký.

86
    Žlutá pro Nobsta.

86
    Domácí si přihrávají balon z leva do prava, ale co je to platné, když všude kam se hnou je i soupeř.

83
    Druhé střídání na straně Sokolova. Šíma za Dřížďala.

81
    Hřiště opouští Mujagič, který dnes předvedl sympatický a bojovný výkon, nahradí jej Vodička.

79
    Marná snaha Baníku na zkorigování výsledku. Velmi dobře skonsolidovaná obrana Západočechu dnes pracuje na sto deset procent.

76
    Střídání následuje i u hostů. Z celku západočechu si půjde sednout dnes velmi dobře hrající Hrubý a nahradí jej Machek

75
    Domácí trenér Zach se ještě pokouší vykřesat naději střídáním. Šraga za Duvnjaka.

74
    Mostečtí stopeři si teď počínali jako děti na písečku, když nechali trestuhodně projít Vaněčka II. až před Belaně, štěstí pro Baník, že se ukopl.

72
    Dřížďal teď po pravé straně přešel přes tři bránící hráče, ale svou střelu nedokázal usměrnit do brány!

71
    Západočeši teď také vystrčili růžky, když propagační střelou otestoval Hrubý Belaně.

69
    Marná snaha domácího celku na zvrat v zápase. nevychází jim prakticky nic do čeho koupnou, ať je to centr či přihrávka.