PSG – Sochaux 2:0 (kon.) | Ajaccio – Brest 1:0 (kon.) | Nancy – Montpellier 0:2 (kon.)
Troyes – Toulouse 0:2 (kon.) | Évian TG – Lorient 1:1 (kon.) | Nice – Bastia 2:2 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
1:1 (1:0)
FC Lorient
Sobota 29.09.2012, 20:00 • Parc des Sports, Annecy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Nakonec končí zápas dělbou bodů. Domácí byli aktivnější v prvním poločase, ve kterém se i dokázali prosadit. To samé předvedli hosté v druhém poločase a zaslouženě čtyři minuty před koncem vyrovnali. To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (21:55:17)

90+3
    Obrovskou šanci na zvrat měl unikající Aliadiere. Před ním stál již pouze brankář Andersen, kterého sice překonal, ale následná střela nakonec skončila jen těsně vedle pravé tyče.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty navíc.

90
    Domácí střídají naposledy. Ze hry odejde Barbosa, který přepustí své místo Angoulovi.

88
    Hosty vyrovnávací branka evidentně povzbudila a nyní to jsou oni, kdo má navrch. O další přesný zásah se pokoušel Romao, ale jeho střela skončila mimo tři tyče.

86
    Lorient právě vstřelil branku!
    Domácí defenziva nakonec inkasuje. Postaral se o to GILLES SUNU, který si seběhl do středu šestnáctky a nechytatelnou ranou k tyči vyrovnává.

84
    Domácí tým využívá druhé střídání. Odpracováno má dnes Berigaud, kterého vystřídá Lacour.

83
    Hráči v růžových dresech se znovu osvobodili. Dlouhý odkopem hasil celou situaci obránce Wass, který poslal balon až hluboko na polovinu soupeře.

82
    Romao si nerozuměl s Sunuem a balon tak hosté přišli. Évian ale také předvedl nervózní kombinaci a herní pomůcku pouze odevzdali.

81
    Máme před sebou posledních deset minut do konce řádné hrací doby. Domácí parta se po většinu druhého poločasu pouze bránila a uvidíme jestli to ještě vydrží poslední minuty.

79
    Stoper Mongongu předvedl ostrý zákrok na jednoho z protihráčů a vidí žlutou kartu.

78
    Monnet-Pasquet si míč až příliš předkopl a na hrací ploše už jej nezastihl. Brankář Andersen tak bude odkopávat od vlastní branky.

76
    Domácí družina se zatím dobře brání, o čem se teď přesvědčil i útočící Aliadiere, který ztroskotal na Mongongovi.

74
    Ani domácí Mensah nepředvedl zákrok podle pravidel a i od obdržel žluté napomenutí.

73
    Ošklivý faul na protihráče předvedl Reale a inkasuje žlutou kartu.

72
    Na stadionu Parc des Sports v Annecy se rozběhla poslední dvacetiminutovka utkání, ve které domácí fotbalisté stále vedou jednobrankovým rozdílem.