Leverkusen – Fürth 2:0 (kon.) | W. Brémy – Bayern 0:2 (kon.) | Norimberk – Stuttgart 0:2 (kon.)
Hoffenheim – Augsburg 0:0 (kon.) | Hamburg – Hannover 1:0 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 5:0 (kon.)
1. FC Norimberk
0:2 (0:1)
VfB Stuttgart
Sobota 29.09.2012, 15:30 • Stadion Nürnberg, Nürnberg • Německá Bundesliga

Nejvyšší německá fotbalová soutěž tedy již ve svých řadách má jen jeden tým, který v letošní sezoně nezvítězil. Nürnberg totiž na svém hřišti prodloužil trvající mizérii v domácím prostředí a vlastními chybami nechal zvítězit Stuttgart, jenž si vítězství odváží po gólech Ibiševiće a Harnika. Branka bosenského útočníka navíc padla již v první minutě po individuální chybě Marcose Antónia, jenž čtvrt hodiny nato vystřídal, a citelně ovlivnila průběh utkání. Z Nürnbergu to je vše, já vám děkuji za pozornost a doufám, že budete s námi pokračovat v našem bundesligovém programu. (17:24:28)

90+3

90+3
    Ta ale zůstane nevyužita.

90+3
    Poslední možnost pro Nürnberg ke skórování.

90+2
    Esswein se ještě nechal faulovat Gentnerem.

90+2
    Běží poslední minuta, fanoušci Stuttgartu slaví se šálami nad hlavami, domácí příznivci zamlkle sedí a čekají na konec utkání.

90+1
    Nürnberg drží míč před šestnáctkou Stuttgartu, avšak stále se nemůže protlačit do zakončení.

90
    Přidáváme dvě minuty, Sakai na nohou.

90
    Z trávníku se velmi těžko sbírá Sakai.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby právě začala.

89
    Situace se za minutu opakovala. Nürnberg pomalu ale jistě ztrácí naděje.

88
    Ibišević byl faulován na útočné polovině Balitschem. Stuttgart může pošetřit další cenné vteřinky.

88
    Zatím se mu to vyplácí. I tomuto rohovému kopu se totiž ubránil.

88
    Rohový kop FCN. Stuttgart vše vsází na obranu.

87
    Kiyotake z následného volného kopu překopl branku. Dnes to rozhodně není jeho den.

86
    Esswein se prohnal kolem Gotoka Sakaie, jenž jej poslal k zemi a uviděl za to žlutou kartu.

85
    Na stadionu ale nadále panuje skvělá atmosféra i za tohoto stavu.

84
    Boka opět zakombinoval s Ibiševićem, dostal se do čisté šance, v ní ale trefil Schäfera! Boka je zatím rozhodně mnohem lepším příspěvkem v týmu Stuttgartu než byl Molinaroů. Ten si díky svému excesu po vystřídání dost možná dlouho nezahraje.