Mechelen – Standard 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:0 (kon.) | Charleroi – Beerschot 1:0 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Lierse – Cercle 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
Lierse SK
1:1 (0:0)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Het Lisp, Lier (14 538) • Belgická Jupiler Pro League

89
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Už se zdálo, že si domácí ponechají všechny tři body, jenže osud zápasu bude zřejmě nakonec úplně jiný! LUKAS VAN EENO proniknul s míčem až do vápna a střelou na vzdálenější tyč vyrovnává!

46
    Lierse právě vstřelilo branku!
    To, co se domácím fotbalistům nepovedlo na konci první půle, se povedlo hned na začátku druhého poločasu. Chvíli po nástupu na trávník se přesnou střelou prosazuje RACHID BOURABIA.