Mechelen – Standard 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:0 (kon.) | Charleroi – Beerschot 1:0 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Lierse – Cercle 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
Lierse SK
1:1 (0:0)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 15.12.2012, 20:00 • Het Lisp, Lier (14 538) • Belgická Jupiler Pro League

90+1
    Střelec jediné domácí branky Rachid Bourabia odchází ze hřiště, místo něj přichází Jason Adesanya.

90
    Cercle Brugge nakonec budou dohrávat zápas v devíti! Druhou žlutou v dnešním utkání totiž viděl Niels Mestdagh (CRB) a je vyloučen.

89
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Už se zdálo, že si domácí ponechají všechny tři body, jenže osud zápasu bude zřejmě nakonec úplně jiný! LUKAS VAN EENO proniknul s míčem až do vápna a střelou na vzdálenější tyč vyrovnává!

83
    Eidur Gudjohnsen je během chvíle zmiňován už potřetí, jenže teď by on sám byl nejradši, kdybychom ho nezmiňovali. Islanďan totiž zezadu zbytečně podrazil střelce zatím jediného gólu Bourabiu a dostává červenou kartu!

81
    I Eidur Gudjohnsen (CRB) to se svou agrasivitou přehnal a taktéž obdržel žlutý kartón.

80
    Kevina Janssense fauloval domácí bek Jonas Heymans (LRS) a dostává ze vůj nedovolený zákrok žlutou kartu.

78
    Poslední střídání přichystal hostující kouč Foeke Booy. Gregoryho Mertense nahradí Wilson Rudy.

75
    První změna tváří na domácí straně. Dolly Menga jde ze hřiště, na trávník naopak příchází Julien Vercauteren.

67
    V 67. minutě dochází ke druhému střídání na straně Cercle. Tim Smolders přenechává místo na hříšti Kevinu Janssensovi.

61
    Hans Cornelis (CRB) je dnes již třetím hráčem Cercle Brugge, který dsotal žlutou kartu.

54
    A Cercle mohlo z rychlého kontru srovnat s Lierse krok. Michael Uchebo ale svou střelu namířil jen pár centimetrů vedle od levé tyčky Selsovy branky.

52
    K míči se postavil Karim Saïdi, jenže se svým přízemním pokusem na Verbista nevyzrál! Hostující brankář drží naděje svého týmu stále nad vodou!

52
    Lierse bude kopat penaltu!

46
    Ještě před začátkem poločasu došlo ke střídání na hostující straně. Kristof D'Haene byl nahrazen Karlem Van Roosem.

51
    A právě Karel Van Roose (CRB) dostává žlutou kartu.

46
    Lierse právě vstřelilo branku!
    To, co se domácím fotbalistům nepovedlo na konci první půle, se povedlo hned na začátku druhého poločasu. Chvíli po nástupu na trávník se přesnou střelou prosazuje RACHID BOURABIA.

45+1
    Rachid Bourabia mohl v nastavení vsítit první branku zápasu! Z těsné blízkosti Verbistovy branky však domácí fotbalista hostující svatyni minul.

41
    V dobré šanci se objevila domácí dvojice Hazurov - Ell Gabbas. Hazurov nahrál na egyptského forvarda, který střelou z první otřel svůj pokus o síť pouze z boku!

29
    Niels Mestdagh (CRB) musel rozběhnutého Mengu faulovat, za což od rozhodčího vidí žlutou kartu,

27
    Tlak domácích kulminuje, střela Bourabii jen těsně minula pravou tyčku hostující branky!

15
    První velkou příležist si po ospalém začátku vytvořili hosté. Záložník Van Eeno, který našel ve vápně dobře postaveného Gudjohnsena. Proti němu ale výtečně zasahuje brankář Matz Sels.