Trenčín – Žilina 2:1 (kon.) | Poprad – Nitra 4:5 (po s.n.) | Zvolen – Martin 5:1 (kon.)
Košice – Skalica 5:3 (kon.) | Piešťany – Banská Bystrica 3:2 (po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
MsHK Žilina
sk Neděle 06.01.2013, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne • Tipos Extraliga (SR)

54:42
    Vzájomné vylúčenie: na strane domácich je to Marosz - menší trest za seknutie, na strane hostí je to Krajči - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

49:55
    Tak a toto už je naozaj veľká šanca pre hostí. Na trestnú lavicu ide aj Tomáš Bokroš - dve minúty za faul lakťom.

49:30
    Šanca pre hostí na vyrovnanie - Jakub Gašparovič odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za seknutie.

41:17
    Následne na to prichádza faul práve Martina Fila, ktorý pridržal súperovho hráča.

35:58
    Hostia striedali, Koma im nahodil puk k lavičke a ihneď sa píska - Žilina hrala v šestici. Trest pre hráčsku lavicu odsedí Horanský.

29:34
    Trenčianska presilovka - na dve minúty odchádza na trestnú lavicu Drábek - menší trest za hákovanie.

25:39
    Vylúčenie tento raz na strane domácich - Tomáš Klíma vylúčený na dve minúty za faul lakťom.

22:54
    Kokavec vylúčený na dve minúty za hákovanie.

20:57
    Rúfus prvým vylúčeným v druhej tretine. Menší trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

17:01
    Na trestnú lavicu teraz putuje kapitán Peter Sojčík, ktorý vyfasoval dve minúty za podrazenie.

13:27
    Dukla si zahrá ďalšiu presilovku. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Drábek.

05:55
    Presilovka domácich končí. Žilinský hráč unikol obrane, Lelkeš si musel pomôcť iba za cenu faulu. Dve minúty za hákovanie.