Trenčín – Žilina 2:1 (kon.) | Poprad – Nitra 4:5 (po s.n.) | Zvolen – Martin 5:1 (kon.)
Košice – Skalica 5:3 (kon.) | Piešťany – Banská Bystrica 3:2 (po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
MsHK Žilina
sk Neděle 06.01.2013, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne • Tipos Extraliga (SR)

59:42
    18 sekúnd pred koncom nabil Krajči voľnému Richardovi Hunovi, ktorý z prvej napálil iba do betónov Kristína!

58:46
    Hráči priľahli puk. Žigárdy na lavičke - Žilina hrá powerplay!

54:42
    Vzájomné vylúčenie: na strane domácich je to Marosz - menší trest za seknutie, na strane hostí je to Krajči - dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

54:13
    A mohlo byť vyrovnané! Richard Huna po prihrávke spoza brány pálil do protipohybu Kristína, ktorý sa však ale poriadne natiahol a zmaril aj túto veľkú šancu!

53:42
    Otčenáš vbehol do pásma, neprihral, ale zasekol si obrancu a vykorčuľoval medzi kruhy, odkiaľ i pálil, no neprestrelil gólmana. Následné dorážky taktiež nekončia v sieti.

49:55
    Tak a toto už je naozaj veľká šanca pre hostí. Na trestnú lavicu ide aj Tomáš Bokroš - dve minúty za faul lakťom.

49:30
    Šanca pre hostí na vyrovnanie - Jakub Gašparovič odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za seknutie.

48:00
    Ihneď po buly pálil od modrej Marosz, jeho strela potrápila Žigárdyho.

47:12
    Trenčín dal gól!
    Nádherná akcia! RADOSLAV TYBOR sa dostal do úniku, z prvej vlny nestrieľal, ale obehol si bránu, následne prihral nabiehajúcemu Baginovi, ktorý trafil iba Žigárdyho. Tybor však zachytil odrazený puk a doraziť ho do odkrytej siete už nebolo pre útočníka Dukly žiaden problém. Asistencie: Emil Bagin, Peter Sojčík.

41:17
    Následne na to prichádza faul práve Martina Fila, ktorý pridržal súperovho hráča.

35:58
    Hostia striedali, Koma im nahodil puk k lavičke a ihneď sa píska - Žilina hrala v šestici. Trest pre hráčsku lavicu odsedí Horanský.

29:34
    Trenčianska presilovka - na dve minúty odchádza na trestnú lavicu Drábek - menší trest za hákovanie.

26:32
    Róbert Huna získal puk a sám si nabehol do medzikružia, odkiaľ z bezprostrednej vzdialenosti prepálil bránu!

25:39
    Vylúčenie tento raz na strane domácich - Tomáš Klíma vylúčený na dve minúty za faul lakťom.

22:54
    Kokavec vylúčený na dve minúty za hákovanie.

22:42
    Tybor dostal puk do pásma, našiel voľného Lelkeša, ktorý z prvej netrafil odkrytú bránu!

20:57
    Rúfus prvým vylúčeným v druhej tretine. Menší trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

19:56
    Dukla mohla v závere tretiny skórovať! Domáci útočníci viackrát vypálili zo sľúbných pozícii na gólmana, ten bol však proti a každú šancu vychytal.

17:40
    Žilina dala gól!
    Hostia využívajú presilovku. Obrancovia úplne zabudli na ľavej strane RICHARDA HUNU, ktorý dostal milimetrovú prihrávku a napokon trafil medzeru medzi betónmi Kristína. Asistencia: Dušan Devečka.

17:01
    Na trestnú lavicu teraz putuje kapitán Peter Sojčík, ktorý vyfasoval dve minúty za podrazenie.

14:26
    Podobná situácia, teraz si však Klíma nabehol do pásma a od modrej napálil gólmana do masky! Hra sa pochopiteľne prerušuje.

13:30
    Nádherná strela príklepom v podaní Poznika, ten poriadne vyprášil betóny Žigárdymu.

13:27
    Dukla si zahrá ďalšiu presilovku. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Drábek.

12:40
    Dukla mohla skórovať znovu! Na ľavej strane si nabiehal úplne sám Jakúbek, dostal prihrávku, položil si Žigárdyho, no vystreliť sa neodhodlal, nakoľko k nemu dobiedzal obranca. Jakúbek však skúšal prihrávku na na Otčenáša, ktorý číhal na druhej strane, no ten sa passu nedočkal.

12:12
    Domáci sa ujímajú vedenia! Z mikrosúboja pri mantineli ťažil JAKUB GAŠPAROVIČ, ktorý si nakorčuľoval medzi kruhy a zavesil puk Žigárdymu do šibenice. Asistencie: Martin Filo.

11:18
    Nádherná výmena dvoch hráčov Dukly, spoza obrancov vyskúšal vystreliť kapitán Sojčík, ktorý trafil iba rameno Žigárdyho. Ten nemal vôbec rozhľad, dlho nevedel, kde puk je, nakoniec mu musela pomôcť až obrana.

05:55
    Presilovka domácich končí. Žilinský hráč unikol obrane, Lelkeš si musel pomôcť iba za cenu faulu. Dve minúty za hákovanie.