Omsk – Petrohrad 3:4 (po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Novosibirsk 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Novokuzněck 2:5 (kon.) | Čerepovec – Ufa 3:0 (kon.)
Viťaz – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Spartak Moskva – Lev 0:2 (kon.)
Minsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Doněck – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 3:2 (po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Dynamo Moskva
Pátek 15.02.2013, 14:00 • Stadion Jugra • KHL

Tolik z dnešního zápasu KHL, u dalších zápasů se budu těšit na počtenou a pěkný zbytek pátečního dne. (16:16:20)

Je dobojováno. Jugra vcelku po zásluze bere tři body, když o svém vítězství rozhodla třemi brankami ve druhé třetině. V té poslední už jen pohodlně bránila a nepouštěla Dynamo do nějakých šancí. Nakonec ještě jednu branku přidala Děmaginem a vyhrává 4:0.

60:00

59:39
    Jeremenko je zpátky v bráně, už se nic nestane. Tedy co se týče korekce ve výsledku.

59:38
    Hrálo se 6/4, ještě to však není konec, Další faul a na trestné je Gorovikov. Bude se pokračovat v pozici 5/4.

59:17
    Hodně zajímavá situace, trenér Znaroks si stavu 4:0 vybral oddechový čas a odvolal gólmana. Dynamo to zkouší v šesti.

59:17
    Za katrem již usazen Altajrov - držení.

58:49
    Už se blíží konec zápasu, ještě se však bude naposledy vylučovat.

57:58
    Domácí jsou stále při chuti, ještě by zřejmě chtěli dát svému soupeři nelichotivého bůra.

56:37
    Utkání se tak za potlesku diváků dohrává.

55:55
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Krásná branka domácího týmu. Anton But předložil kotouč před bránu na volného SERGEJE DĚMAGIN, ten si položil brankáře, udělal mu blafák a zvýšil tak vedení svého mužstva už na 4:0. Asistence: Anton But.

55:16
    Gorovikov je zpět na ledě.

54:15
    A obrázek je stále stejný. Mansijsk ani moc neútočí, spíše vyčkává. Dynamo i ve čtyřech zaútočilo, leč bez nějakého efektu.

53:16
    A teď už by se dalo hovořit o tom, že je hotovo, protože na trestné sedí Gorovikov. Čas tak hostům šíleně utíká.

52:41
    Ve třetí třetině tho mnoho zajímavého k vidění není, Dynamo se sice snaží ještě vykřesat nějakou naději, ale Jugra perfektně takticky zvládá poslední minuty tohoto utkání.

50:37
    Sitnikov z pravé strany kruhů centroval na Krysanova, ale ten jeho záměr nepochopil.

49:28
    Dynamo se nemůže stále prosadit a času už mnoho nemá.

48:48
    Už se hraje v plném počtu.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 21. Žukov (Skorochodov), 29. Pepeljajev (Grebeškov, Skorochodov), 30. But (Putilov), 56. Děmagin (But)

Jugra Chanty-Mansijsk: Masalskis (Birjukov) - Pepeljajev, Grebeškov, Putilov, Ibragimov, Starosta, Trončinský, Djakov - Skorochodov, Sitnikov, Žukov - Altarjov, But, Demagin - Glazačev, Rybakov, Krysanov - Jacenko, Kuzmin, Bocharov. Trenér: Sergej Šepelev.
    Dynamo Moskva: Jeremenko (Skaričenkov) - Derljuk, Višněvsky, Jalasvaara, Solovjov, Mironov, Velikov - Gorovikov, Kvapil, Mosaljov - Pestunov, Petružálek, Kokarev - Šafigulin, Kasijančuk, Babenko - Sopin, Talpeko, Cvetkov. Trenér: Oleg Znaroks.

Rozhodčí: Gašilov, Kadirov - Gordenko, Tomilov.