Vsetín – Letňany 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 4:3 (kon.) | Havířov – Jihlava 2:1 (kon.)
Písek – K. Vary 3:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Sparta 2:3 (po s.n.) | Zlín – HC Litvínov 2:1 (kon.)
Vítkovice – HC Kladno 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 0:3 (kon.) | Přerov – Hr. Králové 4:2 (kon.)
Motor ČB – HC Plzeň 6:2 (kon.) | Třinec – Chomutov 6:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC Letci Letňany
Pátek 15.02.2013, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Extraliga staršího dorostu

Letňany právě vstřelily branku!
    Hosté jdou do vedení! Po oddechovém čase vhazovalo před brankou Vlacha, puk se dostal na hůl JAKUBA ZELISKY, který jen tak nahodil puk na branku Vlacha a ten nahození pustil. Těžko říct jestli byl puk tečován nebo vsetínský gólman na chvíli zaspal. Bez asistence.

57:55
    Oddechový čas pro domácí.

56:26
    Hosté nyní začínají více dorážet na bránu Vlacha. Do prodloužení se jim evidentně také nechce.

54:32
    O puk se bojuje převážně ve střední třetině. Hořanský to nyní udělal dobře, když potřeboval střídat. Vypálil tvrdě na Švihálka a ten nechal po chycení puku přerušit hru.

51:17
    Ojedinělá akce hostů, kdy zakončoval Hroboň, ale Vlach si s jeho pokusem poradil.

50:51
    Vsetínský tlak sílí, ale Letňany zatím situaci zvládají.

48:42
    Vsetín držel hosty pod tlakem, ale bez větší šancí. Letňany vyhazují na icing.

47:16
    Nahození Letňan raději Vlach ukryl pod lapačkou na vhazování.

44:52
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Je znovu srovnáno! Tentokrát měli Valaši štěstí, když JINDŘICH ABDUL z rohu kluziště nahazoval puk před brankou a někdo z hostujících obránců, kteří bránili vsetínské útočníky si nevědomky srazil puk do vlastní klece. Bez asistence.

41:59
    Hosté jsou v pěti a hrají v plném počtu.

41:00
    Hosté se osvobozují ze sevření.

40:15
    Jan Ščotka ihned v úvodu otestoval svou ranou pozornost Švihálka, ten jen máchl lapačkou a chytl puk.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:33.

40:00

39:59
    Ještě jedno vyloučení. Hostující Tomáš Brejcha (LET) dostává dvě minuty za podražení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 19. Hořanský (Kuchařík, Žabčík), 45. Abdul - 18. Čapek, 32. Kulda (Čapek), 59. Zeliska

VHK ROBE Vsetín: Vlach – Hajda, Žabčík, Běhula, Svozílek, Hryciow, Ščotka, Hohl – Pancza, Forch, Světlík, Račický, Tydlačka, Haničinec, Kuchařík, Grygar, Abdul, Hořanský, Rod.
    HC Letci Letňany: Švihálek – Hůla, Starosta, Štosek, Rulf, Vacek, Zeliska – Brejcha, Honetschläger, Ječný, Čapek, Hroboň, Nestrašil, Šťovíček, Kulda, Neuman.

Rozhodčí: Jeřábek – Barteček, Moravec