Omsk – Petrohrad 3:4 (po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
N.Novgorod – Novosibirsk 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Novokuzněck 2:5 (kon.) | Čerepovec – Ufa 3:0 (kon.)
Viťaz – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:0 (kon.) | Spartak Moskva – Lev 0:2 (kon.)
Minsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Doněck – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Riga – CSKA Moskva 3:2 (po s.n.)
Severstal Čerepovec
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Pátek 15.02.2013, 16:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek večera. (18:21:24)

Čerepovec dnes zodpovědným výkonem přehrál Ufu a zaslouženě bere z tohoto zápasu všechny tři body za vítězství 3:0.

60:00

59:49
    Domácí si nyní nerozuměli v rozehrávce, jelikož ta skončila zakázaným uvolněním.

59:36

58:45
    Domácí si vychutnávají konec zápasu v útočné třetině.

57:36
    Saprykin je vyloučen na 2 minuty za hákování.

55:00
    Snížit se snažil Saprykin, ale jeho střelu v pohodě chytil Košečkin.

53:37
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Oddechový čas domácím prospěl, jelikož se dokázali dostat do tříbrankového vedení, když mezi kruhy zůstal osamocený MICHAJL ANISIN a střelou k tyči nedal Tarkkimu šanci. Asistence: Niclas Bergfors.

51:54
    Oddechový čas pro domácí.

50:48
    Domácí jsou teď mírně pod tlakem, ale hosté se zatím do vážnějších příležitostí nedostávají.

49:41
    Z rychlého přečíslení domácích se ke střele dostal Bergfors, ale Tarkki jeho střelu z levého kruhu chytil.

48:14
    Domácí dnes velice dobře brání a hosté se těžko dostávají do šancí.

46:33
    Ke střele se dostal Slepišev, ale Košečkin jej vychytal.

44:05
    Hosté začínají zvyšovat svůj tlak a tlačí se do útoku.

42:19
    Velkou šanci měl na své holi Šipačov, kterou zakončil střelou do připraveného Tarkkiho.

41:30
    Domácí začali poslední dějství velmi opatrně a hlídají si hru.

40:01

Domácí byli ve druhé třetině jasně lepším týmem a dokázali svému soupeři vstřelit dvě branky, když se prosadil Rjazancev a Bergfors. Po druhé třetině se tak jde do kabin za stavu 2:0 pro Čerepovec.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 26. Rjazancev (Běrdnikov), 31. Bergfors (Běrdnikov, Rjazancev), 54. Anisin (Bergfors)

Severstal Čerepovec: Košečkin - Laakso, Kiseljevič, Čáslava, Rjazancev, Andersen, Jegoršev, Svijazov, Popov - Ketov, Stoljarov, Šipačov - Běrdnikov, Bergfors, Anisin - Alexejev, Medvěděv, Bučněvič - Kazakovcev, Kovyršin, Dědunov
    Salavat Julajev Ufa: Tarkki - Proškin, Blaťák, Zubarev, Kolcov, Sopel, Koněv, Aťjušov, Isangulov - Růžička, Chlystov, Zinovjev - Mirnov, Trubačjov, Pihlstrom - Svitov, Slepišev, Pankov - Musatov, Gluchov, Saprykin

Rozhodčí: Anisimov, Sergejev - Michajevič, Nestěrov