Carolina – Toronto 3:1 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (po s.n.) | Florida – Montreal 0:1 (po pr.)
Tampa – Washington 3:4 (kon.) | Nashville – Arizona 3:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:4 (po s.n.)
po s.n.
Minnesota Wild
3:4 (0:0, 1:2, 2:1)
Colorado Avalanche
Pátek 15.02.2013, 02:00 • Xcel Energy Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:55:01)

Colorado právě vstřelilo branku!
    MATT DUCHENE dává rozhodující nájezd, Colorado si odváží z Minnesoty dva body za výhru po nájezdech. Asistence: bez asistence.

58:53
    Zach Parise je teprve třetím vyloučeným hráčem dnešního utkání, každopádně je to nabídka hostům, kteří budou dohrávat třetinu v početní výhodě.

52:42
    Avalanche stačila necelá minuta na vyrovnání, třetí branku Colorada dává MATT DUCHENE. Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau, Shane O´Brien.

51:56
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí se ujímají vedení. Třetí branku Minnesoty dává MIKKO KOIVU, který Giguera překonává bekhendovou střelou. Asistence: Dany Heatley, Ryan Suter.

42:30
    Minnesota zásluhou trefy MICHAELA RUPPA srovnává skóre utkání. Asistence: Mikael Granlund,

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Minnesota: 8

Colorado: 15

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 29. Parise (M. Koivu, Heatley), 43. Rupp (Granlund), 52. M. Koivu (Heatley, Suter) - 23. Palushaj (Jones, Stastny), 38. Hejduk (McGinn, Barrie), 53. Duchene (Parenteau, O´Brien), 65. Duchene

Minnesota Wild: Backström (Kuemper) - Suter, Brodin, Gilbert, Stoner, Spurgeon, Falk - Parise, M. Koivu, Heatley - Granlund, Brodziak, Setoguchi - Bouchard, Cullen, Clutterbuck - Rupp, Konopka, Mitchell
    Colorado Avalanche: Giguere (Varlamov) - O´Brien, Zanon, Hejda, O´Byrne, Hunwick, Barrie - McGinn, Duchene, Parenteau - Palushaj, Stastny, Jones - McLeod, Sgarbossa, Hejduk - Bordelelau, Olver, Kobasew

Rozhodčí: Morton, O´Halloran - Cvik, Miller