Lipt. Mikuláš – Michalovce 1:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Detva – Senica 2:1 (kon.)
HK Detva
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Senica
sk Pátek 15.02.2013, 17:301. liga play-off (SR)

Detva využila prvý mečbal a senzačne vyradila lídra tabuľky zo Senice! Seničania sa teda s play-off lúčia, naopak na domácom detvianskom ľade zavládla obrovská radosť z postupu do semifinále. (20:07:40)

60:00

53:14
    Senica - Michal Hreus - 2 min. za podrazenie.

51:20
    Detva - Dominik Hegyi - 2 min. za nedovolené bránenie.

40:21
    Detva dala gól!

Bleskový vstup do tretej tretiny v podaní domácej Detvy! Po 21 sekundách hry dostáva svoj tím do vedenia BRANISLAV SRNKA. Asistencie: Dominik Hegyi, Slavomír Buda.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine bol pomer striel 9:18.
    Celkovo je to zatiaľ 20:30.

V závere strednej časti hry sa hosťom podarilo vyrovnať na 1:1. Podarí sa im pridať aj ďalšie góly a odvrátiť tak prvý mečbal Detvy?

40:00
    Druhá tretina skončila.

35:57
    Detva - Kamil Mahdalík - 2 min. za nedovolené bránenie.

35:39
    Senica dala gól!

Hostia vyrovnávajú zásluhou ĽUBOMÍRA VAŠKOVIČA. Asistecie si pripisujú hráči Filip Surovka a Marek Mikušovič.

30:51
    Detva - Patrik Fekiač - 2 min. za podrazenie.

29:49
    Detva - Tomáš Špila - 2 min. za nedovolené bránenie.

26:49
    Detva - Martin Trochta - 2 min. za hru s nebezpečnou alebo nedovolenou výstrojou.

25:03
    Vylúčenie na oboch stranách.

Detva - Michal Gutwald - 2 min. za údery.
    Senica - Eduard Šedivý - 2 min. za údery.

20:01
    Začala druhá tretina.

Po prvej tretine je pomer striel priaznivejší pre hostí 11:12.

Ospravedlňujeme sa za menší technický výpadok v úvode prvej tretiny. Už je všetko v najlepšom poriadku a zvyšok prenosu o najdôležitejších udalostiach stretnutia prebehne bez problémov.

Po prvej tretine vyhráva domáca Detva jednogólovým rozdielom a má správnou nohou našliapnuté k využitiu prvého mečbalu. Podarí sa jej náskok udržať? V druhej časti hry budú domáci ešte 42 sekúnd dohrávať presilovú hru.