Janov – Inter 0:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 1:0 (kon.) | Chievo – Turín 1:1 (kon.)
Udinese – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Lazio – Sampdoria 2:0 (kon.) | Neapol – Siena 2:1 (kon.)
Parma – Bologna 0:2 (kon.) | AC Milán – AS Řím 0:0 (kon.)
Udinese Calcio
2:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 12.05.2013, 15:00 • Stadio Communale Friuli, Udine • Italská Serie A

89
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Di Natale, přichází Ranegie.

72
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Radovanović, přichází Palma.

64
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Muriel, přichází Zielinski.

57
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Moralez, přichází Bonaventura.

56
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Basta, přichází Agyemang Badu.

53
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giorgi, přichází Troisi.

52
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Domácí hráči jdou poprvé v tomto zápase do vedení! DI NATALE se zapisuje opět na střeleckou listinu, když prostřelil Consigliho. Brankář Atalanty neměl šanci zakročit.

50
    Rozhodčí uděluje první žlutou kartu v dnešním utkání. Radovanović se provinil faulem, a tak je odměněn žlutou kartou.

42
    Přece jen se domácí dočkali vyrovnání, když velmi aktivní DI NATALE přesnou a tvrdou střelou vyrovnává pár minut před koncem prvního poločasu stav dnešního utkání.

33
    Neskutečný zákrok předvedl brankář Brkić, který se dokázal rychle přesunout a vytěsnil míč mimo tři tyče!

18
    Velká šance pro Atalantu! Parra dostal přesnou přihrávku od Radovanoviće, jenže střela minula bránu o pár centimetrů.

10
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Hráči Atalanty se dostali do velké šance, když se před brankářem objevil DE LUCA, který potřeboval tři pokusy, aby překonal Brkiće. Atalanta se tak ujímá vedení v tomto zápase.