Ostrava B – Hulín 1:1 (kon.) | Slovácko B – Uničov 2:4 (kon.) | Zábřeh – Žďár n/S 4:1 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
4:1 (2:0)
FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou
Neděle 12.05.2013, 16:30 • Městský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga

Skončil nám zápas, který byl bohatý na góly. První poločas měli na svých kopačkách domácí ale druhý poločas byl lepší Žďár. Zápas tedy končí 4:1. Já se svámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (18:17:46)

90
    Poslední střídání domácích i celého zápasu odešel Nečas a přišel Nýdecký.

89
    Zábřeh právě vstřelil branku!

KOSTOREK si obehrál brankáře a do prázdné branky vklidu uklidil míč a Kostorek si dává druhý gól v zápasu.

86
    Druhé střídání domácích odešel autor třetího gólu domácích Zeher a přišel Vlachovíč.

84
    První střídání domácích odešel Pospíšil a přišel Balcárek.

83
    Poslední střídání hostí odešel Doležal a přišel Chmelíček.

82
    Domácí jsou pod velkým tlakem. Hostující hráč teď hlavičkoval těsně vedle domácí branky.

81
    Zábřeh je hodně zatažený ve svém vápně.

75
    Veselý dostal žlutou kartu za faul na domácího hráče.

75
    Iniciativu převzali hosté, a momentálně jsou lepší hosté.

73
    Druhé střídání hostí. Odešel Bureš a přišel Hlouš.

70
    Marek Vomela uviděl žlutou kartu na Šichora.

68
    Do útoku se hnali hosté ale míč byl sražen na rohový kop.

63
    Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

61
    První střídání odešel Cipruš a přišel Nedvěd.

56
    Žďár n.Sázavou právě vstřelil branku!

Pohanka si vytvořil po důrazu ve vápně hlavičkou poslal míč k levé tyči.

54
    Bureš připravil krásnou přihrávkou tutovku Heidovi ale Šustr bravúrvně vyrazil na rohový kop.

51
    Po rohovém kopu.. Zeher uvolnil patičkou Šichora, který šel sám na brankáře a jeho technická střela přeletěla vybíhajícího brankáře ale minula levou tyč hostující branky.

50
    Sedláček vypálil a jeho střelu ztečoval na roh Rajnoha.

48

Robert ZEHER střílí z 10.metrů k levé tyči a brankář neměl šanci. Stav utkání 3:0 a schyluje se k debaklu.

47
    Roh domácí musel vyrážet obránce hostí.

46

Rozhodčí Santarius přivádí hráče na hřiště, jako první tým přichází hosté.

Skončil první poločas dnešního utkání. Větší herní převahu měl domácí Zábřeh, který se ujimá vedení po první poločasu 2:0.

44
    Heindenreich se teď uvolnil přes dva obránce hostí ale v zápětí jeho situaci zastavuje útočný faul.

42
    Prázdnou branku netrefil Zeher. To už je zoufalé.

40
    Bureš se dostal do slibné situace ale minul branku domácích.

39
    Pospíšil vysoce přestřelil branku hostí.

38
    Kostorek uviděl žlutou kartu za faul zezadu.

36
    Faul na Heindenreicha.

34
    Ve vápně se prosadil Bureš a brankář krásným zákrokem pohltil střelu.

32
    Zeher pálí vysoko nad branku.

30
    Hra se po druhém gólu hodně zrychlila, hosté se snaží aspoň snížit ale nedaří se jim projít do vápna domácích.

27

Pospíšil vystřelil zblízka do branaře, tento vyrazil před sebe a volný HAJČÍK doťukl míč do prázdné branky.

24
    Pospíšil dostal žlutou kartu za faul ze zadu.

20
    Zeher se uvolni na šestnáctce a z nadějné pozice, pálil pravačkou těsně vedle levé tyče hostí.

17
    Další šance Kostorka, který pálil na brankáře, který výrazil na roh domácích. Roh byl neúspěšný.

15
    .
    Rajnoha pálil na branku, brankář vyrazil před sebe a Kostorek se nejlépe zorientoval před brankou a propálil Pospíchala.

13
    Centr z pravé strany vyslal Rajnoha, hlavičkoval Heindenreich a brankář vyrazil před sebe a musel jít znovu riskantně pod nohy Zeherovi, který mohl střílet.

10
    Zeher fauloval hostujícího hráče zezadu, ale rozhodčí mu jen domluvil.

7
    Centr z pravé strany vyslal Kostorek ale brankář se musel odvážně skočit pod nohy domácího útočníka.

3
    Po rohu domácích se do útoku hrnuli hosté, ale domácí hráč si šikovně odstavil hostujícího útočníka a je z toho odkop od branky.

3
    První roh pro domácí.

2
    První faul na hráče domácích.

1
    U míče jako první jsou hosté, ale hraje se na půlce hostí.

-1
    Hráči nastupují na hřiště. Zábřeh dnes zvolil netradiční barvu dresů a to Oranžovou. Žďár bude hrát v černobílé kombinaci.

-6
    Obě mužstva odešla do kabin se připravit na začátek utkání.

-15
    Dnes to vypadá na chabou účast, protože hraje Česko s Kanadou.

Náhradníci FK Sulko Zábřeh
    Brankář : Toman
    Vlachovič, Balcárek, Nýdecký.

Náhradníci FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
    Brankář: Pometlo
    Chmelíček, Nedvěd, Hlouš.

FK Sulko Zábřeh: Šustr – Lukášek "C", Nečas, Rajnoha, Šichor, Kostorek, Zeher, Pospíšil, Michalčák, Heindenreich, Hajčík
    Trenér: Jiří Balcárek

FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: Pospíchal – Bureš, Heide, Vomela, Veselý, Turek, Sedláček, Pohanka, Cipruš, Doležal, Toufar
    Trenér : Jozef Vanko

Rozhodčí: Santarius – Klíma, Caletka.

-30
    Půlhodiny před začátkem utkání se obě mužstva rozcvičují. Nad Zábřehem je zataženo ale už neprší.

Hodinu a půl před začátkem zápasu, je nad Zábřehem zataženo a poprchává.

Oba týmy se už utkali v tomto ročníku MSFL a to v 10.kole. Kdy Zábřeh vyhrál 4:1 ve Žďáru.

Něco o FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou .
    Žďár je na předposledním místě a tím pádem na sestupovém. Žďár ztrácí na místa která by jim zajistili udržení v MSFL jeden bod. Žďár má odehráno 23.zápasů a 19.bodů.

Něco o FK Sulko Zábřeh .
    Zábřeh je na 11.místě tabulky. Má odehraných 23.zápasů a získal 29.bodů.

Dobrý den. Vítám vás u dnešního zápasu 25.kola.Ve kterém se utkají týmy FK Sulko Zábřeh a FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.