Kladno – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | HC Plzeň – Jihlava 6:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Olomouc 0:3 (kon.) | Slavia – Liberec 6:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Litvínov
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
HC Olomouc
Pátek 11.10.2013, 17:30 • ZS Ivana Hlinka • DHL Extraliga juniorů

56:28
    Vyloučen hostující Kraigher na dvě minuty za hrubost. Litvínov má jedinečnou šanci provést něco s pro ně nepříznivým stavem utkání! Zbývají necelé čtyři minuty.

53:34
    Vyloučen hostující Nesvatba na dvě minuty za zdržování hry.

42:11
    Vyloučen domácí Šefl na dvě minuty za držení protihráče.

38:46
    Vyloučen domácí Strejček na dvě minuty za vražení na hrazení. Hosté si zahrají další přesilovou hru.

35:21
    Vyloučen domácí Fučík na dvě minuty za držení protihráče.

33:57
    Vyloučen hostující Brančík na dvě minuty za hákování.

28:42
    Vyloučen domácí Sýkora na dvě minuty za hákování.

19:58
    Dvě sekundy před koncem první třetiny je vylouče hostující Jergl na dvě minuty za sekání.

15:26
    Vyloučen již potřetí hostující Kocián, tentokrát na dvě minuty za sekání.

13:22
    Vyloučen další hráč, domácí Válek na dvě minuty za podražení.

12:41
    K Betákovi přisedá Kocián na dvě minuty za podražení. Bude se hrát 4 na 3.

12:11
    Vyloučen domácí Čeřovský na dvě minuty za hákování. Bude se hrát 4 na 4.

11:38
    Na trestnou lavici usedá hostující Beták na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:08
    Vyloučen další hostující hráč Ostřanský na dvě minuty za podražení.

00:31
    Vyloučen hostující Kocián na dvě minuty za hákování.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 1. Ostřanský (Novotný), 14. Ostřanský, 57. Ostřanský (Novotný, Brančik)

HC Litvínov: Soukup – Šesták, Baránek, Fučík "A", Strejček, Cvrk, Kokeš, Šefl, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Průša, Weitz, Ujfaluši, Řezníček, Čeřovský, Sýkora, Válek "C", Štěpka.
    HC Olomouc: Kochta – Škůrek, Kraigher, Brančik, Soukal, Nesvatba, Brandýs, Markl, Bauer, Fibrich, Jergl, Kocián, Rajnoch, Kočiřík, Hánl, Ostřanský "A", Konečný, Beták "A", Zezula, Nedopil, Novotný "C".

Rozhodčí: Wágner – Bosák, Rozlílek