Kladno – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | HC Plzeň – Jihlava 6:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Olomouc 0:3 (kon.) | Slavia – Liberec 6:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 11.10.2013, 18:38 • Incheba arena • DHL Extraliga juniorů

47:24
    Hampl navíc dostává dvě minuty za hrubost a Boleslav má zase výhodu přesilovky.

45:06
    Sparťan Brém dostává dvě minuty za sekání.

39:57
    Tři vteřiny před přestávkou je ještě za vražení na hrazení vyloučen hostující Ďurač.

39:52
    Dramatické chvilky těsně před koncem druhé části. Nejprve byl v jednom ze soubojů seknut domácí Litera, to se však obešlo bez trestu. Vzápětí ale došlo na bitku a je jasné, že zúčastnění dohráli. Hostující Podsedníček dostává 5 min. + do konce utkání. Stejný trest dostává domácí Mikliš.

37:29
    Přesilovku si teď zahraje i Sparta. Podsedníček inkasuje menší trest za nedovolené bránění.

35:18
    Střelec branky Brém je vyloučen na dvě minuty za napadení. Přesilovka hostů.

32:36
    Sotva ale přesilovka Sparty skončila, další začne. Dvě minuty za sekání pro Frolíka.

30:28
    Volf v zakončení sekal Chlapíka a Sparta si zahraje přesilovku.

24:44
    Sparta jde do tří. Z krosček dostává dvě minuty Březina.

22:59
    Sparta se bude bránit ve čtyřech. Dvě minuty za držení pro Hemra.

18:31
    Hostující Bernad vzápětí dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování!

Robin Mana

Branky a nahrávky: 3. Brém (Hemr, Vacek), 23. Černoch (Hampl, Chlapík), 42. Slavíček

HC Sparta Praha: Neužil (Chour) – Mikliš, Kliment, Vokurka, Slavíček, Březina, Vacek – Schwamberger, Augustin, Arnošt, Soumelidis, Litera, Hemr, Chlapík, Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Hampl, Krudenc
    BK Mladá Boleslav: Pechek (Ašenbrenner) – Bartoš, Souček, Plíšek, Bernad, Hřebíček – Volf, Ďurač, Marek, Chvátal, Podsedníček, Borovec, Verner, Frolík, Školoud, Smrčka, Sonnek, Kuchta

Rozhodčí: Lacina – Štětina, Dančišin