Chomutov – Kladno 6:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 2:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 2:1 (kon.) | Vsetín – Zlín 5:7 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Sparta 3:4 (po pr.) | Poruba 2011 – Olomouc 5:4 (2:0 po s.n.) | Letňany – HC Litvínov 3:4 (po pr.)
Jihlava – Pardubice 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.)
HC Plzeň 1929
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 11.10.2013, 15:00Extraliga staršího dorostu

59:17
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak domácí hráči ještě živí naději na body! JAKUB POKORNÝ nahazoval od modré čáry a kotouč přes skrumáž hráčů před Harakalem propadl až za brankovou čáru.
    Asistence: Filip Suchý.

58:28
    Domácí buly vyhráli a Zeman míří zpět na střídačku.

58:08
    Nyní už se ale Zeman vrací na střídačku.

57:47
    Jeden z hostujících hráčů teď zkoušel trefit prázdnou branku střelou ze středního pásma, zamířil však jen do tyče.

57:10
    Zeman opouští branku. Domácí zkoušejí hru v šesti.

49:12
    Adam Rulík (KVA) dostává menší trest za držení protihráče.

48:34
    Domácí přece jen ještě snižují. Krásnou přihrávku zpoza branky od Švarce dokázal zužitkovat MARTIN BENEŠ, který pohotově střelou z první pověsil kotouč pod břevno karlovarské branky.
    Asistence: Milan Švarc.

46:24
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté jdou už do tříbrankového vedení! TOMÁŠ RUBEŠ předvedl své individuální dovednosti, uvolnil se přes Lukáše Kaňáka a prostřelil Zemana.
    Asistence: Martin Trapl.

39:59
    To je neuvěřitelné! Chybu domácích v poslední minutě hosté trestají druhou brankou. Po Krlišově přihrávce se dostal do úniku MARTIN OSMÍK a sedm desetin před sirénou prostřelil Zemana.
    Asistence: Václav Krliš.

31:49
    Krliš teď opovrhl další téměř stoprocentní šancí! Z mezikruží minul zcela odkrytou branku domácích.

31:02
    Karlovarští se dostali do dobré příležitosti, nedokázali ale využít zmatků v plzeňské obraně.

28:37
    Lukáš Kaňák (PLZ) teď předvedl na obranné modré čáře pěkný bodyček, podle názoru rozhodčího se ale jednalo o podražení, a plzeňské bek tak musí usednout na trestnou lavici.

26:20
    Ex-plzeňský Krliš se dostal po hrubce domácího obránce do samostatného úniku, jeho zakončení ale Zeman dokázal, byť nevědomky, na brankové čáře betonem zastavit.

25:41
    Šance z toho nakonec doopravdy nebyla, ale hosté jdou znovu do čtyř. Jakub Truhlář (KVA) dostává menší trest za držení protihráče.

22:37
    Adam Rulík (KVA) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

13:41
    Filip Kokoška (PLZ) dostává menší trest za nedovolené bránění.

10:24
    Hosté se teď sami srazili v útočném pásmu a následná ztráta vyústila v první vyloučení, které postihlo Jiřího Janatu (KVA).

07:16
    Janata se dostal k dorážce před odkrytou brankou ale nezamířil přesně!

05:12
    Švarc s Vracovským se nyní utrhli a dostali se do zajímavého přečíslení. Harakal se ale dokázal včas přesunout a střelu po křižné přihrávce před brankovištěm likviduje.

01:26
    Z první rány se hosté ujímají vedení! Až ve druhé minutě utkání se Karlovarští poprvé dostali s kotoučem do útočné třetiny a hned z první rány, kterou obstaral TOMÁŠ RUBEŠ, skórují!
    Asistence: Martin Trapl, Adam Rulík.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 49. Beneš (Švarc), 60. Pokorný (Suchý) – 2. Rubeš (Trapl, Rulík), 40. Osmík (Krliš), 47. Rubeš (Trapl)

HC Plzeň 1929: Zeman (Štekr) – Kaňák, Polívka, Starý, Pokorný, Hůlka, Ivanič – Vavřička, Beneš, Vlček, Jakubec, Kokoška, Opava, Vracovský, Švarc, Suchý, Hajšman, Zayml, Stráský
    HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Grančarov) – Bahounek, Binias, Rulík, Soudský, Adam, Truhlář, Vodička – Svoboda, Osmík, Krliš, Rubeš, Janata, Trapl, Nguyen, Dimitrov, Hubáček, Čupa

Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek