Chomutov – Kladno 6:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 2:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 2:1 (kon.) | Vsetín – Zlín 5:7 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Sparta 3:4 (po pr.) | Poruba 2011 – Olomouc 5:4 (2:0 po s.n.) | Letňany – HC Litvínov 3:4 (po pr.)
Jihlava – Pardubice 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 11.10.2013, 16:30Extraliga staršího dorostu

59:37
    A hra se nám dramatizuje, na trestnou lavici míří Patrik Miškář za podražení. Liberec hraje přesilovku 6 na 4.

59:15
    Liberec hraje bez gómana.

58:23
    Hostující celek si vynutil u rozhodčích time-out.

52:36
    Tygři v zajímavém přečíslení, Královi se nepodařilo zakončit.

51:20
    Liberec se dostal ke střele, kterou však nestihl zakončit, Filip Hronek hákoval svého protihráče a odpyká si tak dvouminutový trest.

49:26
    Jiří Babec se objevil sám před Petricem, ten opět jeho akci nádherným způsobem vykryl.

48:20
    Gančarčík v samostatném úniku během oslabení, bránu však netrefil.

46:29
    Adam Čech (HKR) si odpyká dvouminutový trest za držení.

42:21
    Radek Šír (LIB) opět v mezikruží, střelu měl však na bekend a nepodařilo se mu zakončit.

38:31
    Opět další vyloučení, tentokrát na straně si odsedí dvouminutový trest Emil Veselý za nedovolené bránění.

36:59
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3, na trestnou lavici si sedl Zdeněk Král za podražení. Hradec tak může využít necelou minutu a půl k navýšení vedení.

36:49
    Gecko se dostal sám před bránu, puk mu však vyklouzl z hole.

36:18
    Hradec znovu v přesilovce, dvě minuty za podražení si odpyká Jakub Mečíř.

32:25
    Před libereckou bránou nastal zmatek, Hradec se snažil puk dostat za každou cenu do brány, to odnesl liberecký útočník Dominik Lakatoš, který si odsedí dvě minuty za hrubost.

31:15
    Šír se ocitl v samostatném úprku na bránu, akci mu však znemožnil hradecký bek, který mu dýchal na záda.

28:55
    Domácí celek si zahraje další přesilovku. Na trestnou lavici zamířil Jakub Husa za nedovolené bránění.

26:49
    Slibná šance Liberce! Lakatoš se opět po střele spoluhráče ocitl sám před bránu, dorážku však nedotáhl až do konce po krásném zákroku Petrice.

26:40
    A je tu další trest pro domácí, na trestnou lavici míří Vlastimil Šeda za držení.

20:34
    Další vyloučení, tentokrát na straně Liberce si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění Vojtěch Divila. Probíhá hra 4 na 4.

19:31
    Král se pokoušel individuálně dostat sám k bráně, byl však podražen Štěpánem Havránkem (HKR), který si odsedí dvě minuty.

14:29
    Hradec právě vstřelil branku!
    A Hradec poprvé v utkání se ujímá vedení! Tomáš Hofman krásným způsobem našel v přečíslení vyčkávajícího DAVIDA CHALUPU, který po přihrávce spoluhráče dostal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Hofman.

12:46
    Zajímavé přečíslení nastalo i na druhé straně, kdy se do útoku dostal Zahradník s Chalupou, jejich akci dva na jednoho zneškodnil hostující obránce.

12:16
    Bělohorský (LIB) se dostal k velmi zajímavé střele, kterou Petric na poslední chvíli vyrazil.

10:07
    Další přesilovka Liberce. Trest si odpyká Jiří Drobný za podražení.

05:33
    A máme tu první vyloučení utkání, za držení si odpyká dvouminutový trest Emil Veselý.

04:50
    Tak tomu říkám rychlé vyrovnání! Hofman nahrál k mezikruží, kde si na nahrávku počkal TOMÁŠ ZAHRADNÍK, který vsítil vyrovnávající gól. Asistence: Hofman.

04:26
    Liberec právě vstřelil branku!
    A máme tu první gól utkání. Bělohorský si vybruslil ze středního pásma až za hradeckou bránu, kde nahrál volnému JANU ORDOŠOVI, který překonal Petricovy záda. Asistence: Bělohorský.

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 5. Zahradník (Hofman), 15. Chalupa (Hofman) – 5. Ordoš (Bělohorský)

Královští lvi Hradec Králové: Petric (Černý) – Voříšek, Havránek, Veselý, Luštinec, Čech, Vacek, Faltýnek – Chalupa, Zahradník, Hofman, Malinský, Miškář, Hronek, Šeda, Gančarčík "C", Drobný, Drašnar. Trenér: Miroslav Vybíral
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Klinger, Divila, Běhula, Tržický, Mečíř, Husa, Balabán – Král, Kačírek, Gecko "C", Ordoš, Lakatoš, Bělohorský, Hylena, Janele, Šír, Babec, Zachar. Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Hribik – Kratochvíl, Kleprlík