Boston – Colorado 0:2 (kon.) | Buffalo – Columbus 1:4 (kon.) | Washington – Carolina 2:3 (kon.)
Detroit – Arizona 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 7:2 (kon.) | Nashville – Toronto 0:4 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:1 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 6:0 (kon.)
Minnesota Wild
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 11.10.2013, 02:00 • Xcel Energy Center, Saint Paul, MN • NHL

53:33
    Teď se ale budou muset hráči Minnesoty bránit, vyloučen Jonas Brodin (MIN) za krosček.

51:04
    Olli Jokinen (WIN) vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:52
    Bude se hrát ve čtyřech, Tobias Enstrom (WIN) vyloučen za hákování.

43:24
    Keith Ballard (MIN) to přehnal s bráněním Halischuka a inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

39:54
    Síly na ledě se na chvíli vyrovnají na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Dustin Byfuglien (WIN).

36:12
    Stephane Veilleux (MIN) vyloučen za držení protihráče, dvě minuty početní výhody pro Winnipeg.

30:30
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí se podruhé v zápase ukímají vedení, když se z bezprostřední blízkosti prosazuje MATT COOKE! Asistence: Torrey Mitchell, Clayton Stoner.

27:12
    Andrew Ladd (WIN) vyloučen za hákování, domácí si zahrají přesilovou hru.

19:17
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté výhodné situace využívají, když se s pomocí teče Enstromovy střely prosazuje BRYAN LITTLE a vyrovnává tak stav zápasu! Asistence: Tobias Enstrom, Dustin Byfuglien.

18:35
    Tak hosté teď budou mít vynikající příležitost k vyrovnání, neboť je vyloučen domácí Kyle Brodziak (MIN), což znamená takřka dvouminutovou přesilovou hru 5 proti 3.

18:31
    Jonas Brodin (MIN) vyloučen za držení protihráče, dvě minuty početní výhody pro hostující tým.

15:35
    Bryan Little (WIN) vyloučen za podražení, 5 vteřin budou hrát domácí proti třem, pak se vrátí na led Stuart a bude pokračovat klasická přesilovka.

13:41
    Mark Stuart (WIN) vyloučen za podražení, dvouminutová přesilová hra pro domácí bude následovat.

07:39
    Vedení domácích ještě musel posoudit videozáznam, ale nakonec přeci jen se mohou domácí radovat, když se prosazuje JONAS BRODIN a posílá Minnesotu do vedení! Asistence: Matt Cooke, Kyle Brodziak.

06:42
    Clayton Stoner (MIN) vyloučen za hrubost,stejně jako Dustin Byfuglien (WIN).

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 8. Brodin (Cooke, Brodziak), 31. Cooke (Mitchell, Stoner) – 20. Little (Enstrom, Byfuglien)

Minnesota Wild: Harding (Backstrom) – Brodin, Suter (A) – Spurgeon, Dumba – Stoner, Ballard – Niederreiter, Koivu (C), Parise (A) – Pominville, Granlund, Heatley – Fontaine, Brodziak, Cooke – Veilleux, Konopka, Mitchell.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enstrom, Byfuglien – Bogosian, Clitsome – Trouba, Stuart (A) – Wheeler, Little, Ladd (C) – Kane, Scheifele, Setoguchi – Frolík, Jokinen (A), Tangradi – Halischuk, Slater, Wright.

Rozhodčí: Hebert, O´Rourke – Lazarowich, Kovachik

Diváci: 17.366