Jaroslavl – Chabarovsk 0:1 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Doněck – Záhřeb 2:5 (kon.)
Minsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk
    ,když o jeho vítězství rozhodl český útočník JAKUB PETRUŽÁLEK!

1 - 2
    Vadim Chlopotov (JAR) ale vůbec netrefuje branku hostů a je rozhodnuto!

1 - 2
    Jakub Petružálek (CHA) ale přibližuje Amur ke dvěma bodům, když proměňuje svůj nájezd, domácí teď musí dát...

1 - 1
    Domácí vyrovnávají ve druhé sérii zásluhou Daniila Apalkova (JAR)

0 - 1
    Dmitrij Tarasov (CHA) proměňuje úvodní nájezd tohoto rozstřelu!

58:14
    Hosté si vyžádali oddechový čas!

49:44
    Za zdržování hry vyloučen brankář Amuru Mika Järvinen (CHA), přesilová hra pro domácí tým.

45:15
    Ta ale neměla dlouhého trvání, neboť je vyloučen Jakub Petružálek (CHA) za nedovolené bránění.

44:29
    Chvíli před koncem hostujícího oslabení je vyloučen Staffan Kronwall (JAR), dvě minuty za podražení.

39:40
    A nakonec je z toho vyloučení do konce utkání pro hráče Amuru, vyloučen Denis Ježov (CHA) za faul kolenem, inkasuje trest na 5 minut a do konce utkání. Sprukts se těžko zvedal z ledu a odchází do kabiny.

38:10
    Po střele Alexandra Loginova se kotouč několikrát prapodivně odrazil a poskakoval kolem domácí branky,velké štěstí pro domácí, že neskončil v jejich brance.

36:36
    Další trest na domácí straně, vyloučen Vitalij Višňevskij (JAR), dvě minuty za hrubost.

31:29
    Podle uložených trestů by měli hosté hrát pětiminutovou přesilovku, domácí Michail Pašnin (JAR) totiž krom 5minutového trestu za bitku inkasuje ještě jeden a k tomu osobní trest do konce utkání za předchozí faul, zásah do oblasti hlavy a krku. Michail Fisenko (CHA) dostává taktéž větší trest za bitku.

28:06
    Dlouho ale domácí hrát v pěti nebudou, teď totiž hráči Lokomitvu špatně střídali a budou za to "odměněni" dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Mikelis Redlihs (JAR).

25:50
    Hosté si zahrají první přesilovou hru, vyloučen Daniil Apalkov (JAR) za hákování.

19:51
    V závěru třetiny ještě vyloučení hráče Amuru, konkrétně Denis Ježov (CHA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

10:35
    Až teď se domácí dostali do šance, Ullström si vybruslil s kotoučem před branku a vystřelil, jeho rána lízla horní tyč Järvinenovy branky!

08:30
    Michail Klimčuk (CHA) vyloučen za sekání, další přesilová hra pro domácí.

05:00
    Averin v obrovské příležitosti, když po přihrávce Plotnikova na něj zívala odkrytá branka hostí, prvně jmenovaný ale nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi!

03:23
    Jevgenij Korotkov (CHA) vyloučen za sekání, první přesilová hra zápasu pro Lokomotiv.

01:46
    Trestné střílení po faulu Višněvského!

01:10
    Hned ve druhé minutě nebezpečná akce domácích, Kronwall nahazoval od modré čáry, jeho pokus ještě tečoval Sprukts, kotouč letěl těsně mimo hostující klec!