Kadaň – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 4:1 (kon.) | Beroun – Havířov 2:9 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 1:4 (kon.)
Šumperk – Most 4:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
HC Olomouc
Pátek 14.02.2014, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

51:21
    Jakub Lehečka (OLO) – 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovková možnost pro domácí s číslem sedm.

48:32
    Lukáš Chmelíř (CEB) – 2 minuty za zdržování hry. Domácí bek vyhodil kotouč na tribunu a Mora bude hrát přesilovku.

42:32
    Adam Rufer (OLO) – 2 minuty za hákování. Přesilovková možnost pro domácí odskočit svému soupeři na rozdíl dvou branek.

39:37
    Rostislav Marosz (OLO) – 2 minuty za krosček. V závěru druhé části je tu ještě chvilková možnost pro domácí.

36:54
    Roman Kadela (OLO) – 2 minuty za sekání. Domácí nápor bude pokračovat, je tu další přesilovka.

34:22
    Adam Rufer (OLO) – 2 minuty za sekání. Přesilovku si zahrají i Jihočeši, i když fanoušci jsou na rozhodčího stále nazlobení.

31:21
    Václav Skuhravý (CEB) – 2 minuty za vysokou hůl. Motor v pěti příliš dlouho nepobyl a Skuhravý už je znovu na trestné lavici.

29:07
    Václav Skuhravý (CEB) – 2 minuty za krosček. Hodně sporný, ale zároveň zbytečný zákrok od českobudějovického forvarda, po kterém mají hosté další přesilovku.

25:35
    David Kuchejda (CEB) – 2 minuty za zdržování hry. Domácí forvard vyhodil kotouč mimo kluziště a Hanáci budou hrát 20 vteřin pět na tři.

23:55
    Dominik Halmoši (CEB) – 2 minuty za zdržování hry. Domácí brankář dostal dvě minuty za posunutí branky, které ale zapříčinil jeden z jeho spoluhráčů, který ho nechtíc strčil do branky. Podivné vyloučení...

17:46
    Richard Diviš (OLO) – 2 minuty za podražení. Motor si zahraje druhou početní výhodu v krátkém sledu.

13:59
    Pavel Selingr (OLO) – 2 minuty za hákování. První přesilovku si zahraje i Motor.

08:49
    Daniel Boháč (CEB) – 2 minuty za hákování. První přesilovka pro hosty.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 36. Rob (Kotalík, Pšurný), 39. Pšurný (Kotalík), 53. Skuhravý (Pšurný), 54. Šachl (Ondřej, Kuchejda) – 33. Švaňhal (Diviš)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – Kotaška, D. Růžička, Kasík, Vráblík, Platil, Chmelíř, Prokop – Kotalík, Pajič, Boháč – Skuhravý, Rob, Pšurný – Kuchejda, Šachl, Ondřej – Bárta, Přibyl, Ferebauer – Melka.
    HC Olomouc: Halász (Vošvrda) – Drtil, Jaroměřský, Houdek, Janáček, Staněk, Bartoň, Kadela – Kucharczyk, Herman, Selingr – Diviš, Kindl, Švaňhel – M. Růžička, Marosz, Ruffer – Crhák, Novotný, Lehečka.

Rozhodčí: Hejduk – Kis, Svoboda