Písek – Poruba 2011 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Havířov 3:2 (po pr.) | Vítkovice – HC Plzeň 6:7 (po pr.)
Zlín – Slavia 3:4 (kon.) | Letňany – Pardubice 6:0 (kon.) | HC Litvínov – Vsetín 4:3 (kon.)
K. Vary – Hr. Králové 7:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 1:4 (kon.)
Třinec – Sparta 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 14.02.2014, 18:00 • KAJOT ARENA • Extraliga staršího dorostu

54:45
    Další vyloučení na domácí straně. Radim Zohorna je trestán za podražení.

51:46
    Byť se to nyní domácím vůbec nelíbí, jdou do čtyř. Za vyhození puku, které bylo Brňanů tečované, je na dvě minuty vyloučen David Sedláček.

46:16
    Nyní ale hosté dostanou příležitost. Za hákování je totiž na dvě minuty vyloučen brněnský Tomáš Havránek.

37:33
    Přesilovku si zahrají domácí. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Matyáš Kačírek.

34:37
    Domácí kapitán Švejda odjíždí na trestnou lavici. Na dvě minuty je vyloučen za napadení.

26:37
    Druhá přesilovka pro domácí. Na dvě minuty je vyloučen Tržický, provinil se nedovoleným bráněním.

19:38
    Poprvé se v utkání vylučuje na domácí straně. Za hákování je trestán Filip Dvořák.

02:15
    Aha, tak puk bez teče vystřelil liberecký Klinger a Kometa si zahraje přesilovku.

David Nekvinda

Simona Fischmeisterová

Branky a nahrávky: 32. Kubeš (Dymáček), 54. Dymáček, 55. Havránek (Biolek, Denk) – 56. Klinger (Král)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Sedláček, Marcello, Švejda (C), Kratochvíl, Šnajnar, Kubeš, Zukal – Nohel, R. Zohorna, Dvořák, Havránek, Denk, Biolek, Horký, Dymáček, Garčic, Dufek, Hroudný, Havlát.
    Trenér: Jan Konečný.

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Žajdlík) – Běhula, Klinger, Tržický, Husa, Mečíř, Divila – Babec, Janele, Šír, Sviták, Král, Cecko (C), Solenský, Hylena, Lakatoš, Zachar, Kačírek, Chlum.
    Trenér: Jiří Vozák.

Rozhodčí: Honza – Brůžička, Otáhal