Rheindorf Altach – Austria 2:0 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:0 (2:0)
FK Austria Vídeň
Neděle 26.04.2015, 16:30 • CASHPOINT Arena (Kapacita: 8 500) • Rakouská Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou. (18:23:36)

Dnešní zápas je za námi. Domácí dnes zcela zaslouženě vítězí a přípisují si do tabulky další cenné tři body. Hosté se sice ve druhém poločase rapidně zlepšili, ale na branku jim to nestačilo a tak dále pokračuje trápení tohoto celku. První gól tohoto zápasu padl už ve 14. minutě, když se přesně trefil Prokopič. Ihned o pár desítek sekund déle se prosadili opět domácí, když se trefil Roth.

Držení míče: 44% – 56%
    Střely celkem: 8 – 13
    Střely na branku: 3 – 6

90+4

90+4
    Rozhodčí každou chvíli ukončí dnešní zápas a domácí si tak pravděpodobně přípíší do tabulky další tři body.

90+2
    Domácí už nikam nepospíchají a spíše drží co nejvíce míč na svých kopačkách.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Hosté se dostali do obrovské šance! Holzhauser skvělou přihrávkou do vápna našel zcela volného De Paulu a ten z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit Kobrase, ten si tak připisuje fantastický zákrok.

90
    Poslední minutka zápasu. Uvidíme kolik rozhodčí ještě nastaví.

88
    Holzhauser se nyní snažil nejspíše překvapit zhruba z poloviny hřiště brankáře Kobrase, tento pokus se mu však vůbec,ale vůbec nepovedl a Kobras míč v pohodě chytá.

87
    Hosté nyní chybují na polovině soupeře a míč posílají do zámezí.

86
    Netzer nyní dostal skvělý centr do vápna, na míč však zhruba o půl metru nedoskočil a hosté se tak ženou do protiútoku.

86
    Posledních pět minut zápasu a stav je stále příznivější pro domácí, neboť vedou 2:0.

85
    Leitgeb fauloval zhruba na polovině hřiště jednoho ze svých protihráčů a hrát tak budou domácí.

84
    Gorgon zkusil své štěstí z obrovské dálky, míč po jeho pokusu končí vysoko nad brankou.

83
    Ngwat-Mahop nyní nedokázal dobře zpracovat míč ve vápně a ten mu tak utíká k brankáři.

82
    Nakonec tak nebylo nutné ošetření a hra pokračuje dále.

82
    Ngwat-Mahop nyní zůstává ležet po jednom ze soubojů na zemi a bude muset být ošetřen.

81
    Lienhart nyní poslal z pravé strany centr do vápna, tam se však dostal k míči pouze jeden z obránců, a ten následně míč odkopává do bezpečí.

80
    Právě nám začalo posledních deset minut dnešního zápasu a hosté to tak budou mít už hodně těžké.