sk Neděle 26.04.2015, 19:00 • FC ViOn Zlaté Moravce, a.s. • Niké liga

Strely mimo bránky: 13:6
    Rohové kopy: 4:4
    Ofsajdy: 0:4
    Voľné kopy: 19:16 (21:00:35)

Trnava v 27.kole na štadióne ViOn-u porazila Podbrezovú 3:1. Hostia boli aktívni na konci prvého polčasu aj na začiatku druhého, ale ich šance aspoň na jeden bod pochoval v 60. minúte ex-Myjavčan Sládek utešenou strelou k ľavej žrdi. Ďalší gól v druhom polčase už nepadol, aj keď šance boli na oboch stranách. Podbrezová dnes odchádza naprázdno a najbližšie bude bojovať o body v stredu, kedy bude dohrávka 24. kola. Myjava si zmeria sily s Podbrezovou. Výkop je naplánovaný na 16:30.

Na dnes je to odo mňa všetko. Ďakujem vám za pozornosť a želám pekný zvyšok večera.

90+3

90+3
    Lopta na kopačkách domácich, čaká sa na posledný hvizd.

90+3
    Plynie už posledná minúta.

90+2
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Martin Mikovič, prichádza Cleber Silva Nascimento.

90+2
    Z pravej strany zo vzdialenosti asi 20 metrov centroval z priameho kopu Pančíik, ale Hovančíkovo zakončenie bolo nepresné.

90+1
    Žltú kartu dostáva Jakub Vojtuš (FC Spartak Trnava).

90
    Na pravej strane sa zrazili Vojtuš a Nworah. Faulovaným hráčom bol Nworah.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Nworahovi sekundoval Pančík, ktorý sa preštrikoval do šestnástky. Vystrelil pomedzi dvoch hráčov, ale lopta sa nedostala ku Kelavovi.

89
    Hostia sa pokúšali niečo vymyslieť na pravej strane, ale Janečka na pravej strane predviedol hokejový bodyček a odstavil hráča hostí od lopty.

88
    Vojtuš preniesol hru z ľavej na pravú stranu Janečkovi, ten sklepáva Mikovičovi, ale ten v šestnástke padá. Faul sa nepíska.

86
    Aktívny Migaľa sa pokúšal o center z ľavej strany, ale akosi mu to teraz nevyšlo a lopta skončila za bránkovou čiarou. Kelava pošle loptu do hry.

86
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Kamil Kuzma, prichádza Martin Vyskočil.

85
    Mikovič na ľavej strane vysunul Saba, ale jeho center bol nepresný. Loptu očakával Casado.

84
    Mikovič sa zase dostal dopredu po ľavej strane, ale napokon skončil aj s loptou mimo ihriska.

84
    Po rohu sa dostal do zakončenia hlavou Minčič a Kelava musí hasiť nebezpečenstvo.