Arouca – FC Ferreira 1:3 (kon.) | Nacional – Penafiel 2:0 (kon.) | Benfica – Porto 0:0 (kon.)
Boavista – Setúbal 0:0 (kon.)
CD Nacional
2:0 (1:0)
FC Penafiel
Neděle 26.04.2015, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal, Madeira • Portugalská Primeira Liga
    Zápis o utkání.

CD Nacional zvládl dnešní duel 30. kola portugalské nejvyšší soutěže a zvítězil 2:0. První branku vstřelil v úvodním poločase Zainadine Junior, gólovou pojistku přidal v samém závěru Tiquinho. Penafiel neodehrál špatný zápas, jeho ambice směrem k vyrovnání ale přibrzdila červená karta, kterou dostal v 66. minutě Rafa Sousa. I poté se však hosté snažili, domácí tým si ale vítězství pohlídal. (18:56:41)

90+3

90+1
    Ve druhé půli se nastavují tři minuty.

90
    Nacional právě vstřelil branku!
    Tak je definitivně rozhodnuto, domácí mužstvo dnes získá tři body. Na centr od rohového praporku si naskočil brazilský útočník FRANCISCO DAS CHAGAS SOARES DOS SANTOS zvaný TIQUINHO a přesnou hlavičkou poslal balon za záda brankáře.

87
    Hosté to ještě nehodlají vzdát a snaží se dostat do útočné fáze, domácí celek ale brání ze všech sil.

87
    Žlutou kartu dostává Sequeira (CD Nacional).

84
    Závěr dnešního zápasu se rychle blíží a domácí tým stále vede tím nejtěsnějším rozdílem.

81
    Pátým potrestaným hráčem Penafielu v dnešním utkání se stává záložník João Martins.

80
    Hosté sice hrají od 66. minuty v deseti mužích, jejich výkon je ale chvályhodný a domácí tým si nemůže vytvořit žádnou nebezpečnou šanci.

74
    Střídání v týmu FC Penafiel: odešel Ezequiel, kterého na hrací ploše nahradil Braga.

73
    Portugalec Rabiola nyní předvedl i své fotbalové umění, když vyslal na branku Nacionalu velmi povedenou ránu. Gólman Gottardi se ale blýskl výborným zákrokem, a tak jeho tým stále vede 1:0.

69
    Střídání v týmu CD Nacional: dále už nebude pokračovat Lucas João, do hry se místo něj zapojí Willyan.

66
    Hráči Penafielu zřejmě uspořádali závody, ve kterých zvítězí ten, kdo vydrží na hrací ploše nejkratší dobu. Nyní obdržel žlutou kartu střídající Rabiola.

66
    A právě portugalský fotbalista Rafa Sousa (FC Penafiel) výrazně oslabuje svůj tým, poté co mu byla za nedovolený zákrok udělena druhá žlutá karta během několika minut.

63
    Vzápětí je napomínán také jeho spoluhráč Rafa Sousa.

63
    A zrovna hostující útočník Ezequiel dostává žlutou kartu.

63
    Ezequiel si našel poblíž branky domácího týmu prostor ke střele, gólman Gottardi ale jeho pokus vyrazil na rohový kop.