Meteor – Vyšehrad 1:0 (kon.) | Převýšov – Chomutov 6:0 (kon.) | Jirny – Admira Praha 2:1 (kon.)
Louňovice – Písek 0:1 (kon.) | Union 2013 – Štěchovice 2:3 (kon.)
TJ Slavia Louňovice
0:1 (0:1)
FC Písek
Neděle 26.04.2015, 17:00 • Stadion Louňovice (Mukařov) • Česká fotbalová liga

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (18:53:43)

Utkání skončilo, jedinou branku vstřelili hosté, kteří byli před utkáním méně favorizovaným celkem. Písek má ještě jistou naději vyhnout se sestupu.

90+3

90+3
    Nastavená hrací doba míří ke svému konci, vykopává hostující brankář.

90
    Závěrečná minuta zápasu započala.

89
    Velký nápor Slavie nevyústil brankou, fotbalisté domácího klubu několikrát posílali míč do pokutového území, kde se k dorážce nikdo z dalších hráčů nedostal.

86
    Stále se opakuje podobný scénář. Písek dostane míč na útočnou polovinu, odtud vedou protiútok domácí a ten končí zákrokem hostujícího gólmana, který výkopem posílá své spoluhráče znovu do útoku.

83
    Hra se přesouvá na domácí polovinu trávníku, zde ale Slavia rychle získává míč pod kontrolu.

81
    Odstartovalo posledních deset minut zápasu, domácí Louňovice mají problém s koncovkou.

80
    Výkop hostujícího gólmana znamená další spálenou šanci Slavie.

78
    Stejný krok dělají i písečtí.

77
    Louňovice posílají na trávník jednu čerstvou sílu. Pomůže jim ke srovnání?

77
    Další promarněná šance Slavie. Z nařízeného přímého kopu nezvládli domácí dostat míč na bránu hostů.

74
    Dvakrát v krátkém čase se Louňovice dostaly před vápno Písku, hostující gólman neměl mnoho práce ve své kleci.

71
    Hosté odehráli standardní situaci z poloviny domácích, dorážka hlavičkou ale nezamířila ideálně mezi tři tyče.

69
    Slávistický útok ani tentokrát neskončil gólem. Domácí mají ještě dvacet minut využít početní převahy a vsítit gól.

68
    Na domácí straně rozhodčí udělil dvě žluté karty, sestava píseckých hráčů se ale zúžila o jednoho hráče, který vyfasoval červenou kartu.

63
    Ojedinělý výpad Louňovic neskončil úspěchem, gólman hostů vykopává.

59
    Stále se zápas odehrává na polovině domácích, Písek vyvíjí velké úsilí ke vstřelení další branky.