Atalanta BC – Empoli 2:2 (kon.) | Lazio – Chievo 1:1 (kon.) | Turín – Juventus 2:1 (kon.)
Parma – Palermo 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Sassuolo 3:2 (kon.) | Janov – Cesena 3:1 (kon.)
Fiorentina – Cagliari 1:3 (kon.) | Neapol – Sampdoria 4:2 (kon.)

Červené kartY: 2 – 3 (16:58:14)

Je konec dnešního střetnutí, které vyšlo lépe Janovu. Ten po poločas vedl o dva góly a vedení navýšil ve druhé části, když se v 53. minutě trefil Pavoletti. Cesena se ale nevzdala a před 70. minutou snížila zásluhou Carbonera. Hosté poté tlačili a v závěru mohli dát rozdílový gól, ale Defrela v brejku vychytal pozorný Perin. V nastaveném čase ale dostal Ze druhou žlutou a Cesena dohrávala v deseti. Na snížení ani na vyrovnání tak hostům už nezbyl čas a ani síly.

905

90+5
    Hraje se na útočné polovině domácích a o vítězi dnešního střetnutí je tak rozhodnuto.

90+3
    Ačkoliv volný přímý kop Janov nevyužil, zápas by už ztratit neměl. Zbývají poslední dvě minuty a domácí mají o hráče navíc.
    Červená karta po 2. žluté

90+2
    Jenže Zé dostává rovnou červenou kartu poté, co zatáhl za dres unikajícího Falqueho. Musí tak předčasně do sprch!

90
    Nastavuje se ještě pět minut! To je hodně času na to, aby Cesena mohla snížit a případně vyrovnat.

89
    Stačilo pár vteřin a mohlo to být už pouze o branku! Defrel šel sám na Perina, ale jeho přízemní střela domácího muže v rukavicích zastihla připraveného.

88
    Defrel vytěžil rohový kop poté, co jeho centr tečoval De Maio ze hřiště. Jenže ani sedmý roh nepřinesl kýžený rozdílový gól.

86
    Carbonero se provinil proti pravidlům a po faulu vidí zaslouženou žlutou kartu.

85
    Vzhledem k tomu, že Cesena prohrává o dva góly, musí začít riskovat. Vrátka do obrany hostů se tak značně otevírají pro brejky JAnova.

84
    Na protější straně přišel rohový kop o který sestaral Carbonero. Standardní situace ale dnes hostům nejdou. Ani z této šance nepřišla.

83
    Definitivně mohl vítězství domácích potvrdit Kucka, jenže jeho rána z vápna zamířila těsně vedle. Bude se kopat pouze od brány.

82
    Čas běží a ačkoliv jsou hosté častěji u míče, nemohou se dostat na rozdíl jediného gólu. Domácí se dobře brání.

81
    V následujícím střídání opouští hřiště Djurič. Toho ve zbylé části zápasu nahradí Succi.

80
    Krátce na to mění pozice i Janov. Ze hřiště je stažen Rincon a na jeho místo se podívá Izzo.

78
    Cascione nakopl místo míče Burdissa. Ten se v bolestech skácel k zemi. Žlutá karta tak není překvapením.

77
    Vzápětí přišel protiútok Janova, jenže domácí nevymysleli nic zajímavého. Rána Lestienneho zamířila do náruče číhajícího brankaře.

76
    Následně přišlo vhazování Ceseny nedaleko šestnáctky soupeře. Ačkoliv přihrávka zamířila na kopačku Djuriče, ten v obležení nedokázal vypálit.

Martin Doležal

Branky: 38. Bertolacci (Perotti), 45+2. Perotti (pen.), 53. Pavoletti (De Maio) – 69. Carbonero (Renzetti)

Karty:   10. Bertolacci (JAN), 74. Pavoletti (JAN) – 12. Volta (CSN), 78. Cascione (CSN), 86. Carbonero (CSN)   90+2. Zé Eduardo (CSN)

Janov CFC: Perin – Roncaglia, Burdisso, De Maio – Rincón (80. Izzo), Kucka, Bertolacci (68. Laxalt), Marchese – Falqué, Pavoletti, Perotti (49. Lestienne).
    Náhradníci: Lamanna, Sommariva – També, Izzo, Niang, Lestienne, Edenilson, Bergdich, Laxalt, Mandragora.

AC Cesena: Agliardi – Nica, Volta, Krajnc, Lucchini – Carbonero, Cascione, Zé Eduardo – Defrel, Brienza, Đurić (81. Succi).
    Náhradníci: Leali, Bressan – Rodríguez, Succi, Moncini, Tabanelli, Perico, Capelli, Dal Monte, Renzetti, Cazzola.

Rozhodčí: Peruzzo – Costanzo, Marrazzo