Arouca – FC Ferreira 1:3 (kon.) | Nacional – Penafiel 2:0 (kon.) | Benfica – Porto 0:0 (kon.)
Boavista – Setúbal 0:0 (kon.)
FC Arouca
1:3 (0:1)
FC Paços Ferreira
Neděle 26.04.2015, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca • Portugalská Primeira Liga

Dnešní zápas portugalské ligy končí vítězstvím hostujícího celku. Nakonec jsme viděli pohledný zápas, ve kterém padly čtyři branky. Hosté zaznamenali tři a zaslouženě si odvezou tři body. Arouca byla sice místy aktivnější, ale nedokázala si vypracovat příliš nebezpečných zakončení. Tímto se s vámi loučím a těším se někdy příště u dalších zápasů. (18:59:02)

90+5

90+5
    Již se hraje pátá minuta nastavení, ale šance nepřichází ani na jedné straně.

90+3
    Aktivní Diogo Jota se tentokrát dostal ke střele sám, ale střela nekončí další brankou v síti domácích.

90+2
    Žlutou kartu dostává Hurtado (FC Paços Ferreira).

90+2
    Ke střele se dostal střídající Vuletich, ale je z toho další nepřesná střela.

90+1
    Domácím v posledních minutách tečou nervy a zápas je rozhodnut, protože bez šancí se branka nedá.

90
    Žlutou kartu dostává Kayembe (FC Arouca).

88
    Žlutou kartu dostává Simao (FC Arouca).

87
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Diego, přichází Claro.

87
    Žlutou kartu dostává Jota (FC Paços Ferreira).

84
    Ferreira právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Po přihrávce Edsona Fariase se trefuje HURTADO. Hosté touto brankou jdou do vedení o 2 branky a pro domácí bude těžké něco vymyslet.

83
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Barbosa, přichází Vuletich.

83
    Ferreira je aktivní. Další šance v podání Fariase, ale branka z toho není.

81
    Bruno MOREIRA právě přidává svou druhou branku v utkání a strhává vedení na stranu hostí. Na tuto branku nahrával Jota, tedy stejně jako to bylo u branky první. Tentokrát gól padl po centru z pravé strany a přesné hlavičce do protipohybu brankáře.

79
    Pinto si postavil další rohový kop, ale ani tentokrát nedokázal najít své spoluhráče.