Meteor – Vyšehrad 1:0 (kon.) | Převýšov – Chomutov 6:0 (kon.) | Jirny – Admira Praha 2:1 (kon.)
Louňovice – Písek 0:1 (kon.) | Union 2013 – Štěchovice 2:3 (kon.)
SK Viktorie Jirny
2:1 (0:0)
FK Admira Praha
Neděle 26.04.2015, 15:00Česká fotbalová liga

Z Jiren je to dnes ode mne vše, budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou. (16:51:58)

A máme tu konec zápasu, v němž byli lepšími hráči domácího celku. Ti šli do vedení poprvé v 53.minutě, Admira dokázala rychle odpovědět o šest minut později, ale více štěstí přece jen měly Jirny, které díky následnému gólu Radima Nečase vítězí 2:1. Jirenští si pak již vedení udrželi a mohou se tak po právu radovat z výhry.

90+2

90+1
    Ale přímý kop skončil neúspěšně, to byla poslední šance dnešního zápasu.

90
    Besta i za cenu faulu zastavil rychlý brejk, na následný přímý kop si nabíhá i gólman Kučera.

89
    Po faulu na Stehlíka bude odkopávat z hranice velkého vápna Ducheček, jenž tradičně vůbec nepospíchá s rozehrávkou.

87
    Jirny zdržují jak jen se dá, u sudí jim to zatím prochází bez trestu.

86
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Paťha.

85
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Havierník, přichází Nevařil.

83
    Tentokrát Admiru zastavuje ofsajd.

82
    Po Duchečkově výkopu drží Jirny míč daleko od vlastní brány.

80
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Skuček.

78
    Hosté se stále neúspěšně snaží dostat k ohrožení Duchečka.

77
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Majer, přichází Zahálka.

76
    Václav Prošek se parádním sprinterským soubojem dostal kolem Besty, ale zakončit nedokázal.

74
    Jirny po Šimkově faulu s menšími problémy, ale přesto odolávají náporu hostů.

73
    Žlutou kartu dostává Šimek (SK Viktorie Jirny).

72
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Čmejla, přichází Mošna.

71
    Jirny právě vstřelily branku!
    Jirny se opět ujímají vedení! Tentokrát se o to postaral RADIM NEČAS, jež také nedal Kučerovi moc šancí!