Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 1:4 (kon.)
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 26.09.2015, 16:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

56:44
    Vyloučení na obou stranách. Na dvě minuty za hrubost si jdou odpočinout Golovkov, Martynov.
    53:22 Maxim JAKUCENJA - 1:4

53:22
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    O vítězi je nejspíše rozhodnuto. Odražený puk se dostal přímo k MAXIMU JAKUCENJOVI, který překonává Sateriho – 1:4. Asistence: Vjačeslav Osnovin

51:12
    Přesilovka pro Traktor. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Musatov.

49:00
    Afinogenov teď skvěle vybruslil s pukem do středu hřiště. Demčenko musel vytáhnout další ze skvělých zákroků.

44:21
    Krásná teč Vyglazova, která jen těsně minula levou tyč!

42:36
    Šance pro Podolsk jak zdramatizovat toto utkání. Dvě minuty za podražení obdržel Glovatskij.

Dnešní utkání sleduje 3000 diváků.

39:26
    Cyganov ve veliké šanci! Skvělý Demčenko však jeho střelu chytá.
    35:04 Arťjom BORODKIN - 1:3

35:04
    Přeci jenom se Traktoru daří využít dlouhou přesilovou hru. Quint přihrál na modrou ARŤJOMU BORODKINOVI, který tvrdou ranou propálil vše co mu stálo v cestě – 1:3. Asistence: Deron Quint

30:16
    Berdjukov za tento zákrok dostává 5 + DKU. Trest za něj odsedí Shvets – Rogovoi.
    26:47 Alexander RYBAKOV - 1:2

26:47
    Teď už to však s tím překvapením z úhlu vyšlo! ALEXANDER RYBAKOV překvapil Sateriho střelou z úhlu, kterou si brankář Podolsku nešťastně srazil do brány. – 1:2. Asistence: Ilja Davydov, Semjon Kokujov

24:57
    Berdjukov musel zatáhnout za záchranou brzdu. Dostává dvě minuty za hákování, Další přesilovka pro Traktor.

18:37
    První přesilovku si zkusí také Traktor. Berdjukov vyloučen na dvě minuty za podražení.

13:12
    První přesilová hra pro domácí. Dvě minuty za sekání obdržel Quint.
    11:18 Alexej PETROV - 1:1

11:18
    ALEXEI PETROV se na modré krásně zbavil Kempeho a backhandem vyrovnává stav utkání – 1:1. Asistence: Alexander Rybakov, Semjon Kokujov.
    06:52 Roman HORÁK - 1:0

06:52
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Zmatku před bránou Čeljabinsku využil dokonale ROMAN HORÁK, který posílá domácí do vedení – 1:0. Asistence: Maxim Afinogenov, Nikita Vyglazov.

02:01
    První velká šance Čeljabinsku. Glinkin však nedokázal zasunout puk do brány.

Martin Boček

Branky a nahrávky: 7. Horák (Afinogenov, Vyglazov) – 12. Petrov (Rybakov, Kokujov), 27. Rybakov (Davydov, Kokujov), 36. Borodkin (Quint), 54. Jakucenja (Osnovin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Denisov) – Berdjukov, Golovkov, Cyganov, Kostromitin, Ježov, Antropov, Voronkov, Peretjagin – Makejev, Kučerjavenko, Afinogenov – Vyglazov, Horák (A), Kempe – Šitikov (A), Kokšarov (C), Krysanov – Shvets-Rogovoy, Musatov, Palola
    Trenér: Orekhovsky O.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilishin) – Quint, Borodkin, Davidov, Martynov, Žuldikov, Petrov (A), Klimontov, Gubarev – Čistov (C), Osnovin (A), Jakucenja – Glinkin, Pesťunov, Popov – Růžička, Penkovskij, Mokin – Rybakov, Kokujov
    Trenér: Nikolishin A.

Rozhodčí: Bělov, Olenin – Medvěděv, Šeljanin